• Diğer

Sultangazi

Eyyüp Öztürkmen, Yılgınlığa Karamsarlığa Yer Yok dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına soyunan Eyyüp Öztürkmen, “ Öncelikle beni tanıyan herkese ve Sultangazili hemşerilerime şunu belirtmek isterim, şahsım olarak ben hizmete adayım,

Eyyüp Öztürkmen, Yılgınlığa Karamsarlığa Yer Yok dedi

Okunma: 1981

23 Ekim 2018 01:50
-A

+A

MHP’den Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Eyyüp Öztürkmen, yaptığı açıklamada “ Sultangazi’de bu güzel ilçemde görev yapan insanların, hemşerilerimin, değerli büyüklerimin, kıymetli genç kardeşlerimin meclis üyesi olmak için aday oluyorum. Burada yaşayan insanlar her türlü güzelliğe, yatırıma ve hizmete layık olan kişilerdir. Ben bu insanlara hizmetkar olup onların hakkettiği hizmeti yaparak hayır dualarını almak ve onlara hizmetkar olmak için bu yola çıktım” dedi.

 “ Ben koltuk sevdalısı, makam sevdalısı da değilim. Genç yaşımda birçok tecrübe yaşadım. Sultangazi halkı ve Sultangazi gençliği, her yerde şu sözleri konuşuyor. Öncelikle bizlere koltukta oturacak Meclis üyesi lazım değil. Sultangazi Belediye Meclis Üyeliğine aday olacak kişi üretici olacak, yenilikçi olacak, yeri gelecek yeni projeler üretecek, mevcudu genişletecek. Yeri gelecek gençlere iş imkanı sağlayacak imkansızı imkanlı kılacak. Yeri gelecek spora önem verecek, gençlerimize gelir sağlayacak, yeri gelecek eğitime önem verecek, yeni okulların yapılması için çaba harcayacak. Böbürlenmeyecek, bu millet birilerini sen git koltukta otur diye seçmiyor. Seçtiklerini hizmet alıp rahat edelim diye seçiyor. İlçemiz bir adım daha öne çıksın, sağlıkla, eğitimle anılsın, belediye hizmet yapsın üretsin diye oy kullanıyor.

Bunun karşılığını alamayan halk ne bu ilçenin Belediye Başkanına oy verir, nede meclis üyesi seçmek için çaba harcar. Bu ilçe hepimizin bu ilçeye kazandırılacak en ufak hizmet bile bu halkı mutlu eder. Bizim iktidarımızda mutsuzluğa karamsarlığa yer yok. “ya hepimiz ya da hiç birimiz” şiarıyla yola çıkıyoruz” dedi.  

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
HALIL SİMSEK 23 Ekim 2018 15:27

VAROL SAYİN BASKANİM EYUP OZTURKMEN AGZİNA VE YUREGİNE SAGLİK

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1