• Diğer

Sultangazi

Evka Sima İstanbul lansmanı yapıldı!

Evka yapı İstanbul Sultangazi’de hayata geçirdiği Sima İstanbul projesi bugün görücüye çıktı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun’un da katıldığı Proje lansmanıda kokteyl yapıldı.

Evka Sima İstanbul lansmanı yapıldı!

Okunma: 2440

14 Nisan 2018 22:31
-A

+A

Bulunduğu bölgeye değer katan yenilikçi projelerin öncüsü Evka yapı Sima İstanbul projesi ile İstanbul’un yükselen ilçesi Sultangazi’de altın değerinde bir proje ile görücüye çıkıyor.Altunay, “burası yaşam merkezine dönüşmüş”

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “ Sultangazi’ye değer katan Sima İstanbul Projesinin lansmanıda sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşamaktayım. Sosyal donatı alanları, yüzme havuzu, spor alanları ile fevkalade bir yaşam merkezine dönüşmüş. Buradan daire alanlar “ ne iyi etmişimki buradan daire almışım” diyecek. Bu mekanlar Sultangazi’mizi cazibe merkezi haline getirecek. İnşallah buna benzer projeler Sultangazi’mizde artarak devam eder” dedi.Sultangazi’nin en güzel mahallesi Uğurmumcu merkezinde yükselen Sima İstanbul Projesinin lansmanıda bugün örnek daire tanıtımı ile gerçekleşti. Kokteyl Evka yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Mimar Haluk Bozkurt, Büşra Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Demirbaş, Sivil toplum kuruluşları, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.Şahin, “Sultangazi cazibe merkezi haline geldi”

Evka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Evka’nın yenilikçi ve cesur vizyonu ile bugüne kadar  Sultangazi’yi cazibe merkezi haline getirdiğini söyleyerek Sultangazi, Evka’nın öncülüğünde hızla yükselen bir ilçemiz. Sima İstanbul Uğurmumcu, 1. Cebeci ve 1. Cebeci girişi projelerimizle ilçeye değer kattık. Şimdi Sultangazi Belediyesinin öz kaynaklarıyla yaptırdığı üç üniversite, Devlet hastanesi ile Sultangazi İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden biri haline geliyor. Sultangazi’de yaşayan bir kişi proje aşamasına gelen Eminönü 3. Havalimanı Metrosuyla 8 durak sonra Eminönü’ne 6 Durak sonra yeni havalimanına ulaşacak. Hem ilçe merkezinde hem de ilçe dışında his edeceğiniz size özel peyzajı, çarşısı ve meydanı, Kemaliyeleri, yüzme ve spor alanlarıyla doğayı birlikte yaşayacaksınız” diye konuştu.


 
 
 
 
 
 
 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1