• Diğer

Sultangazi

Eski Başbakan Davutoğlu, Tüm Canbeyleri Kabul Etti

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı ve 27 Dönem AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulbaki Durmuş ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Eski Başbakan Davutoğlu, Tüm Canbeyleri Kabul Etti

Okunma: 2767

15 Ocak 2019 22:55
-A

+A

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı ve 27 Dönem AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulbaki Durmuş ve beraberindeki heyet, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Etiler’deki villasında ziyaret etti.


Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tüm Canbeyler Derneğinin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Davutoğlu, Tüm Canbeyler Dernek Başkanı ve 27 Dönem AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulbaki Durmuş ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Tüm Canbeyler Dernek Başkanı ve 27 Dönem AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Abdulbaki Durmuş, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu dernek hakkında bilgilendirdi. Derneğin çalışmalarını büyük bir titizlikle anlatan Durmuş, Davutoğlu’nu kendi derneklerine davet etti. Davutoğlu da söz vererek en kısa zamanda Tüm Canbeyler Derneği’ni ziyaret edeceğini söyledi.   

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku