• Diğer

Sultangazi

Erzurumluların Meclis Üyesi Adayı, Osman Şeker

Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde bir araya gelen Erzurum – Şenkayalılar, İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Osman Şeker’i yeni dönemde Sultangazi Belediye Meclisinde görmek istediklerini dile getirdiler.

Erzurumluların Meclis Üyesi Adayı, Osman Şeker

Okunma: 3334

13 Ocak 2019 20:33
-A

+A

İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı, Şenkaya Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Osman Şeker, 50. Yıl Mahallesinde bulunan Erzurum Şenkaya Esenyurt Köyü Derneğinin düzenlediği kahvaltılı programda Osman Şeker’e tam destek verdi. Programa 24. 25 ve 26 dönem Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Genç, Belediye Meclis Üyesi Sultangazi Erzurumlular Dernek Başkanı İmdat Kamacı, Şenkaya Federasyonu Başkanı Şenyurt Topal, Erzurum Şenkaya Esenyurt Köyü Dernek Başkanı Halim Aydın, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, meclis üyesi aday adayları ve çok sayıda Şenkayalı katıldı.


 

Dernek lokali tıklım tıklım dolunca kahvaltı programı gövde gösterisine döndü. Açılış Konuşması yapan İstanbul Avrupa Yakası Şenkaya ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Osman Şeker, “birlik ve beraberlik mesajı verdi. Hemşerilerinden destek istedi”.

Kısa bir Konuşma yapan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, “Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın gözünün kulağının İstanbul üstünde olduğunu söyledi. Bu seçimlerde tercih yaparken ince eleyip sık dokuyacaklarını söyleyen Dursun, kimseyi küstürmeden, illerin nüfus oranlarını da göz önüne alarak seçimini yapacağını söyledi. Biz kesin seçimi kazanırız havasında değiliz. Böyle düşünürsek şimdiden kaybetmiş oluruz. biz her zaman kazanmayacakmışız gibi daha çok çalışarak bu seçime hazırlanacağız” dedi.

Milletvekili İlyas Şeker, yaptığı konuşmada Osman Şeker’e tam destek verdi. “Önümüzdeki seçim döneminde Osman Şekeri Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi olarak görmek istediklerini söyleyen Şeker, Şenkayalılar sonuna kadar AK Parti’ye destek vermeye hazır. Biz Sultangazi’de büyük bir aileyiz. Nüfus bakımında dördüncü sıradayız. Osman Şeker’in Şenkayallıları çok iyi temsil edeceğine inanıyorum” dedi.   

 


 

 
 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1