• Diğer

Sultangazi

Erol Odabaş, CHP Meclis Üyesi Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Erol Odabaş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye meclis üyesi aday adaylığı başvuru formunu İlçe Başkanı Murat Poyraz’a teslim etti.

Erol Odabaş, CHP Meclis Üyesi Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Okunma: 1592

22 Ekim 2018 19:05
-A

+A

 
Erol Odabaş, Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı için başvuru formunu İlçe Başkanı Murat Poyraz’a teslim etti. Odabaş, yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi. “ Kamuoyuna Duyurumuzdur: yaklaşmakta olan 2019 yerel seçimlerinde mahalle birimimizin değerli üyelerinin ve benim gördüğüm lüzum üzerine, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği adaylığı için gerekli evrakları ilçe başkanımız Sayın Murat Poyraz ve İlçe Sekreterimiz Sayın Kemal Avseren’e teslim etmiş bulunmaktayım.  


 
Sevgili Sultangazililere; hizmet etmek için çıktığımız bu yolda değerli desteklerinizi bekliyorum. Din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetmeksizin hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda, halkımızın sorunlarına yerinde ve zamanında çareler bulmak için var gücümüzle çalışacağız.
 
Bireysel başarıdan çok, partimizin başarı çıtasını olabildiğince yukarı yükseltmek için gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle değerli Sultangazililere adaylığımızı açıklıyor ve desteklerinizi talep ediyorum.”
 
Saygılarımla
 
Erol Odabaş
 
CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

 
  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1