• Diğer

Sultangazi

Engin Ali’nin Muhteşem Sünnet Düğünü

Sultangazi’nin tanınmış ailelerinden Emine ve Köksal Duman, ailesinin biricik oğulları Engin Ali’nin sünnet düğünü muhteşem bir törenle Köz Düğün salonunda gerçekleşti.

Engin Ali’nin Muhteşem Sünnet Düğünü

Okunma: 2053

24 Şubat 2019 22:52
-A

+A

Duman Ailesinin Biricik Oğlu Engin Ali’nin Muhteşem Sünnet Düğünüyle mutlu bir gün yaşadı. Emine ve Köksal Duman’ın oğlu Engin Ali 24. 02. 2019 Pazar günü Köz Düğün salonunda gerçekleştirilen sünnet merasimi ile erkekliğe ilk adımı attı.


 
Emine ve Köksal Duman, çiftinin konukları girişte karşıladığı ve tek tek ilgilendiği düğün töreninde sünnet çocuğu alana alkışlar arasında getirildi. Semazen ekibinin gösterisi konukları mest ettiği ve konukları coşturduğu sünnet düğününde konuklar şıklıklarıyla bir biriyle yarıştı.


 
Sünnet çocuğu Engin Ali, piste ilk çıkan isim oldu. Engin Ali’nin heyecanı ve sahnedeki duruşu günün startını verdi. Sünnet Çocuğunun dedesi ve ninesi torunlarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı. Yüzlerce konuğun katıldığı renkli sahnelerin yaşandığı Engin Ali’nin sünnet düğününe katılan konuklar çok güzel vakit geçirdi.  


 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı ve meclis üyeler ininde katıldığı sünnet düğünü muhteşemdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku