Sultangazi

ENGELLİLER İFTARDA BULUŞTU

Sultangazi ‘de engelliler ve aileleri, Sultangazi Belediyesi ve Engelliler Koordinasyon Merkezinin ortaklaşa düzenlediği iftar yemeğinde buluştu.

ENGELLİLER İFTARDA BULUŞTU

Okunma: 403

31 Mayıs 2017 19:20
-A

+A

Sultangazi Belediyesi ve Sultangazi Engelliler Koordinasyon Merkezinin ortaklaşa düzenlediği Ramazan etkinlik alanındaki iftar yemeğine Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Engelliler Koordinasyon Merkezi sorumlusu Ayten Zontul ve Engelli Koordinasyon Merkezi üyeleri, aileleri ve çok sayıda engelli vatandaş katıldı.
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay; “Belediye olarak engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Engellilerin de toplumda yeri olduğunu kanıtlamak ve sorunlarının çözümü için bütün birimleri harekete geçirmek için çabalarımız sürüyor. Bu mübarek günde engelli kardeşlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz; “Yardımlaşma, dayanışma ve bir araya gelmeye vesile olan Ramazan'da toplumun küçümsenmeyecek bir parçası olan engellilerimizle bu sofrayı paylaşmaktan mutluyuz" dedi.

Anahtar Kelimeler : ENGELLİLER İFTARDA BULUŞTU,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku