• Diğer

Sultangazi

Engelli Dostu Başkan: Murat Poyraz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi ilçe Başkanı Murat Poyraz, Merkezi Sultangazi İlçesi Cebeci Mahallesinde Bulunan Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Şubesi’nin düzenlediği pikniği ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Engelli Dostu Başkan: Murat Poyraz

Okunma: 720

25 Eylül 2018 19:09
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi İlçesinde bulunan bedensel ve zihinsel engelli vatandaşların örgütlendiği, bir araya geldiği Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Şubesi’nin Hacı Bektaş-ı Veli Kent Ormanında organize ettiği pikniğe katıldı. Pikniğe, Dernek yönetimi, dernek üyeleri aileleriyle birlikte katılım sağladı.  

Pikniğe katılan Vatandaşlar ile buluşan Başkan Poyraz, vatandaşlar ile sohbet edip, onlarla hasret giderdi. Başkan Murat Poyraz, Piknikte bulunan tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenip, sorunlarının olup olmadığını sordu. Piknik alanına yapılan bu önemli ziyarettin ardından kısa bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Bugün ilçemizde hizmet veren Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Şube, Başkanı Oya Akkuzu ve yönetiminin özel çocuklarımızın ve fedakar ailelerine piknik alanlarına bir ziyaret gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın mutluluğu, eğitim azmi bizleri oldukça duygulandırdı.  Özel vatandaşlarımız bizlere yüce Allah'ın bir emanetidir” dedi.


Bizlerde CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak her fırsatta özel vatandaşlarımızı ve fedakar aileleri ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Destek olmaya çalışıyoruz. Sultangazi ilçemizde böylesine güzel bir hizmeti verdikleri için Türkiye Sakatlar Derneği Sultangazi Şubesi, başkanına ve yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1