• Diğer

Sultangazi

Emre Aksu, Muhtar Adaylığını Açıkladı

Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde 31 Mart 2019’da yapılacak seçimler öncesinde heyecan yaşanmaya devam ediyor. 50. Yıl Mahallesi esnaflarından Emre Aksu, 50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Emre Aksu, Muhtar Adaylığını Açıkladı

Okunma: 2964

17 Ocak 2019 21:22
-A

+A

Emre Aksu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.
 
“50. Yıl Mahallesi’nin güzel insanları. Sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız. Biliyorum ki siz dürüst, şeffaf, sözüne sadık, vaatlerini yerine getiren, yerine getirilmeyecek şeylerin sözünü vermeyen, vatandaşın hakkını yemeyen yedirmeyen, muhtar adayı istiyorsunuz. Bir kardeşiniz olarak bütün bunları yerine getirerek hizmete talibim”.
 
Aksu, “daima haktan ve haklıdan yana tavır koyan, her zaman ve her yerde kendisinden hesap sorulmasını isteyebilecek kadar alnı açık, cesur, geçmişi, temiz, kişilikli, yetenekli, işinin ehli bir muhtar istiyorsunuz” dedi.
 
“Bütün bunları bilen ve kabul eden bir kardeşiniz olarak, 50 Yıl Mahallesi Muhtarlığına talibim. Beni tercih ettiğiniz vakit. Güveninize layık olmaya çalışacağım. Siz değerli mahalle sakinlerimle el ele gönül gönülle vererek, çalmadık kapı, sıkılmadık el ve dokunulmadık yürek bırakmadan sizlere hizmet edeceğim”.
 
“Mahallemin sorunlarını biliyorum. Çözüm önerileri de hazır. Kardeşinize destek verin, hep birlikte 50. Yıl Mahallesi’ni yaşanılır bir mahalle yapalım. Gayret ve desteğinizi eksik etmeyin. Bizler üzüntümüzü de, sevincimizi de birlikte paylaşacağız. Mutlu, huzurlu bir 50. Yıl Mahallesi’ni gelin birlikte inşa edelim” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1