• Diğer

Sultangazi

Emre Akkaya, STK’ların Desteğini Arkasına Aldı

Genç, Emre Akkaya, Sultangazi Yunus Emre Mahallesi’nde onlarca STK temsilcisinin desteğini arkasına alarak yaşadığı Yunus Emre Mahallesi’ne muhtar adayı oldu.

Emre Akkaya, STK’ların Desteğini Arkasına Aldı

Okunma: 1315

9 Şubat 2019 01:41
-A

+A

Yunus Emre, Mahallesi’nde en genç muhtar adayı olduğunu belirten Akkaya Yunus Emre Mahallesinin yaşanılır bir mahalle olması için çalışacağını açıkladı.   



Yunus Emre’nin en genç muhtar adayı Emre Akkaya, adaylığını onlarca derneğin desteği ile açıkladı. CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Burkay Düzce, İl Gençlik Kolları Sekreteri Emre Erşen, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Ahmet Yıldırım ve Gökhan Ardıç’ın yanı sıra ev sahibi CHP Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı’da hazır bulundu.


 
CHP Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı, divan ve toplantıyı yöneterek, hem il gençlik kolları başkanı Burkay Düzce hem de ilçe gençlik kolları başkanı Sayın Atıcı sonsuz desteğini sundu. Adatepe Köy Derneğinde gerçekleşen toplantı Adatepe Köy Derneği adına ve diğer Köy Dernekleri adına Şükrü Akkaya destek açıklamasında bulundu.  




















 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1