• Diğer

Sultangazi

Emniyet Müdüründen “ Huzur Toplantısı”

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, Sultangazi Belediyesi Nikah salonunda Sultangazi’nin muhtarları ve halkla bir araya geldi.

Emniyet Müdüründen “ Huzur Toplantısı”

Okunma: 525

8 Kasım 2017 21:24
-A

+A

Sultangazi’nin genel güvenlik sorunları hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, 15 Mahalle muhteri ile güvenlik ve asayiş ile ilgili bilgilenmede bulundu.

Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan,Sultangazi Kaymakamı Yazı işleri Müdürü Osman Avcı, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Alihan Genç, Halil Poyraz, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Birinci, Fevzi Dülger, Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Erdinç Kaygusuz, Metin Koçkesen ve çok sayıda Sultangazili katıldı.Gazi Mahallesi sınırları içerisinde yer alan eski evlendirme dairesinin Kalekol olarak kulanılması yönündeki soruya açıklık getiren Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen şöyle konuştu. “ İstanbul İl Emniyet Müdürlüğümüz ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında yapılan protokolle evlendirme dairesi olarak inşa edilen yapı 25 yıllığına Kalekol olarak emniyetimize tahsis edilmiştir. Bunun dışında kalan şehir parkı halkımızın kullanımına sunulmuştur. Emniyet birimimizin şehir parkıyla bir ilişkisi yoktur açıklaması” yaptı.
Gazi Mahallesinde Emniyet güçlerinin zırhlı araçlarda mehteran marşı çalarak yüksekselse dolaşması halkı rahatsız etmektedir sorusuna da olumlu yanıt veren Kayadelen, bu yönlü şikayetler aldık. “Derhal bu soruna eğilerek gerekeni yapacağız” dedi.Suç oranlarında önemli düşüşler yaşandığını hatırlatan Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, Sultangazi mahalleleri arasında en çok suç işlenen mahalle Esentepe Mahallesidir. Herkes Gazi Mahallesinde fazla suç işlendiğini sanıyor fakat istatistikler bunun aksini gösteriyor dedi.


 
Emniyet Müdürlüğü olarak birçok birim ve tim faaliyetleri oluşturduk. “Okul timleri”, “kaçak hafriyat timleri“ bunlardan sadece bir kaçı. Daha önceleri İstanbul’a gelen uyuşturucu Sultangazi’ye gelerek buradan İstanbul’un muhtelif semtlerine dağıtılırken yaptığımız operasyonlar neticesinde artık Sultangazi’den değil başka ilçelerden buralara sevkiyat gerçekleşmektedir. Denetimlerimiz ve operasyonlarımız aralıksız devam etmektedir.     

Sultangazi’nin genel güvenlik sorunları ile ilgili “ Huzur Toplantısı” düzenlendi. Toplantıda mahalle muhtarlarının kendi mahalleleri ile ilgili dilek ve şikayetleri gündeme gelirken, karşılıklı çözüm önerileri sunuldu ve sorunlarla ilgili gereği yapılmak üzere notlar alınarak toplantıya son verildi.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1