• Diğer

Türkiye

EFSANE GERİ DÖNDÜ

Ekranların sevilen ve özlenen Programları tekrardan sevenleriyle buluşuyor. Yolcu Yollarda Programı ve Yusuf Özpolat ile Biraz Konuşalım mı? Bundan Vuslat Tv ekranlarında.

EFSANE GERİ DÖNDÜ

Okunma: 1489

21 Şubat 2020 13:52
-A

+A

Ekranların sevilen ve özlenen Programları tekrardan sevenleriyle buluşuyor. Yolcu Yollarda Programı ve Yusuf Özpolat ile Biraz Konuşalım mı? Bundan Vuslat Tv ekranlarında.Radyo, Televizyon, Gazete, Dergi, Dizi ve Sinema sektöründe başarılı işlere İmza atan Yusuf Özpolat ekranların vazgeçilmez Programı Yolcu Yollarda ve Yusuf Özpolat ile Biraz Konuşalım mı? Programıyla bundan böyle Vuslat Tv ekranlarında.
1992 yılında Radyo Programcılı ile sektöre adım atan Yusuf Özpolat radyoculuğun en popüler olduğu dönemlerde yapmış olduğu Gecenin Efendisi Radyo Programı ile uzun yıllar hatırı sayılır Radyo dinleyici kitlesine hitap ederek kulaklarda ve gönüllerde yer edinmiştir.İzleyicinin İlk olarak 1999 yılında yerel ve bölgesel karasal yayın yapan televizyon kanallar aracılığıyla tanıştığı Yolcu Yollarda Programı zaman içerisinde farklı ulusal kanallarda devam ederek çok büyük kitlelere ulaşmıştır. Yolcu Yollarda Programı ile Doğu ve Güneydoğu başta olmak üzere Anadolu’yu karış karış gezen Yusuf Özpolat Türkiye genelinde gezi programları yapan bir çok programcının da idolü olmuştur. Anadolu başta olmak üzere Türkiye genelinde farklı isimlerle benzeri bir çok program yapılsa da Yolcu Yollarda Programı her zaman aranan ve özlenen olmuştur. Ekranlarda olmadığı dönemlerde alternatif programlarla kitlesine hitap etmeye çalışarak “O” olmaya çalışan bir çok programcı izleyicilere “Fotokopi Aslını Yaşatır” sözünü hatırlattı.Ogün’den bugüne birçok dizi ve sinema filmi projesinde yer alan Yusuf Özpolat, imtiyaz sahibi olduğu Kültür, Sanat Dergilerinin yanı sıra halen Radyo 44 de Radyo programlarına devam ederken, bundan böyle her Cuma akşamı 21:30 da Dernek Başkanları, STK temsilcileri, İşadamları ve Sanatçıların Konuk olduğu Vuslat Tv İstanbul Stüdyolarından Canlı olarak yayınlanan Yusuf Özpolat İle Biraz Konuşalım mı? Programın yanı sıra her Cumartesi akşamı saat 20:00 da Yolcu Yollarda Programı ile Vuslat Tv ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.Meslektaşımız ve Yapımcı Yusuf Özpolat “Şahsına ve Programlarına gösterilen teveccüh için teşekkür etti.Özpolat “Ben Aynayım Dedi Ve Teşekkür Etti”


Yusuf Özpolat  “İzleyicilerimin bende ve programımda gördüğü bir güzellik varsa, aslında o insanların kendi güzelliğidir, çünkü ben aynayım, bana ve programıma bakan, izleyen aslında aynada kendine bakmaktadır” dedi ve ekledi.
Bu güne kadar sanatsal yaptığım tüm işlerde büyük desteği olan, yıllarca programlarımın Ana sponsorluğunu yapan Havin & Asma Moda Ailesi Mahmut, Metin ve Aziz Kılınç kardeşlere, Akdoğanlar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Akçama, Adıyaman Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Mehmet Doğana, ULS Kargo İsmail Karaarslana,Türkiyenin İlk  ve tek Cad programı PolenCAD’in mimarı modelist ve stilist eğitmeni Mahmut Memişe, Sarılar Catering Sercan Sarıya, Gustonx tekstil  ailesi ve Şeyhmus Akdoğana, kültür sanat dergilerimin yanı sıra, Yusuf Özpolatla Biraz Konuşalım mı? Programının ana sponsoru ÖMER USTA(Ömer Turana), Vuslat Tv ailesine ve Yönetim Kurulu Başkanı kıymetli ağabeyim Ferhat Canbeye teşekkür ederim.

 

Anahtar Kelimeler : EFSANE GERİ DÖNDÜ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku