• Diğer

Sultangazi

Dumlu Köylülerinden Abdurrahman Dursun’a Tam Destek

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köylüleri tarafından düzenlenen yemekli toplantıya katıldı. Dursun, “ Başınızı öne eğdirmeyeceğim” dedi.

Dumlu Köylülerinden Abdurrahman Dursun’a Tam Destek

Okunma: 3222

29 Ocak 2019 01:07
-A

+A

Ünlü Radyocu, televizyoncu, Tayfun Ayaz’ın sunumunu yaptığı yemekli toplantıda davetliler salona sığmadı. Büyük coşku ve alkışlarla karşılanan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, gördüğü ilgiden fazlasıyla mutlu oldu.


 
AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, SKM programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor. Dursun, son olarak Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köylüleri tarafından Saray Şark sofrasında AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı, Dumlu Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve yönetiminin düzenlediği yemekli toplantıya katıldı. Dumlu köylüleri tarafından büyük ilgiyle karşılanan Dursun, vatandaşlarla tek tek sohbet etti.


 
Ev sahibi AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi adayı adayı, Dumlu Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, açılış konuşmasında şunları söyledi. “Değerli belediye başkan adayım, değerli köylülerimiz, dostlarım, hemşerilerim Yaklaşan yerel yönetim seçimlerinde Adıyamanlı hemşerimizin ilçemizden belediye başkan adayı gösterilmesi bizleri sevindirdi... Ben sizlerin huzurunda belediye başkan adayımızı kutluyor başarılar diliyorum.  Bilindiği üzere ben de ak parti Sultangazi belediye meclis üyeliğine müracaatımı yaptım, tek amacım belediye başkan adayıma bu süreçte destek olmaktır toplantımıza katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
 

 
Saray Şark Sofrasında düzenlenen yemekli toplantıda konuşan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Dursun, “ Başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlış işin içerisinde olmayacağız” dedi. “ Benim sizinle kan bağım var. Bu da bana ekstra vebal yüklüyor. Birlikte çok mücadele verdik. Burada partimize hizmet etmiş büyüklerimiz var. Sizin başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlış işin içerisinde olmayacağım” diye konuştu. Dursun, ilçenin aldığı hizmetleri daha ileri noktaya taşımak istediklerini ve Sultangazi’ye güzellikler katacaklarını, yapacağı her işi ortak akıla yürütüp istişareye önem vereceklerini kaydetti.


 
AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı, Dumlu Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, “ Kapanış konuşmasında, “ Hemşerimizin Sultangazi gibi büyüyen ve gelişen bir ilçeden aday gösterilmesi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Belediye Başkan adayımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyor, kendisinin yanında olacağımızı bilmesini istiyoruz” ifadesini kulandı.


 
 
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Yavuz Bulut 30 Ocak 2019 05:19

Deperli kardeşim Abdurrahman beye başarılar dileeim.Desteğimiz tamdır.Hayırlı olsun.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1