• Diğer

Sultangazi

Dumlu Dernek Yönetimi Kaymakamı Ziyaret Etti

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. STK temsilcilerinin yaptığı ziyaretler geçtiğimiz hafta aralıksız devam etti. Bugün Sultangazi’nin en gözde derneklerinin başında gelen Dumlu Derneği Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkara hoş geldiniz ziyaretinde bulundular.

Dumlu Dernek Yönetimi Kaymakamı Ziyaret Etti

Okunma: 808

23 Ekim 2017 21:11
-A

+A

Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, Kurmaylarıyla birlikte Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini belirtiler.Ziyarette konuşan Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, İlçenin ekonomik sosyal ve kültürel gelişimi konusunda Kalkar’ı bilgilendirdiler. Dumlu Derneği olarak her zaman ilçemizin mülkü ve idari amirlerimizin yanındayız. İlçemizin kalkınması ve modern bir ilçe olma yolunda üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız ifadelerini” kullandı.


Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve kurmaylarına teşekkür etti. Kalkar ayrıca görevine yeni başladığını inşallah hep beraber Sultangazi’yi daha güzel noktalara taşıyacağını ifade ederek, İlçenin ekonomik ve kültürel yapısı ile ilgili fikir alışverişlerinde bulundu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1