• Diğer

Sultangazi

Dumlu Derneği Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü

Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği başlattığı “bot, ayakkabı, kışlık mont, atkı, bere, oyuncak ve bir senelik kırtasiye”, kampanyası ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Dumlu Derneği Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü

Okunma: 872

14 Kasım 2017 20:18
-A

+A

Adıyaman ili Kahta İlçesi Dumlu Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut ve Başkan Vekili Tayfun Ayaz, Dumlu Köyü ilköğretim okuluna giderek köy muhtarı tarafından daha önceden belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerin giyim ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı. Okul binasını ve sınıfları gezen Başkan Kurkut ve Ayaz, imkanlar ölçüsünde her yıl düzenli olarak köy okuluna yardımların devam edeceği sözünü verdiler.  


 
Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Hüseyin Kurkut, “ Bu yardımların dağıtımında destek veren tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. İyiliğin çoğalması ve hakkı ile yapılması adına var gücümüzle çalışacağımıza bir kez daha söz veriyoruz” dedi.  


 
Kurkut, konuşmasının devamında şunları söyledi. “ Daha fazla öğrenciye bot, ayakkabı, kışlık mont, atkı, bere, oyuncak ve bir senelik kırtasiye’nin yanı sıra daha fazla vatandaşımıza yardım ulaştırmak istediklerini uzak, yakın demeden tespit edilen ailelere de ulaşacaklarını belirtti.  Bu iş gerçekten samimiyet isteyen, fedakarlık gerektiren önemli bir faaliyettir. Biz dernek olarak daha önce olduğu gibi şimdi de yardıma ihtiyacı olan köy okullarındaki yavrularımıza elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz." dedi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1