Sultangazi

Dr. Selim Temurci, AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneği Sultangazi’de sergileniyor.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi. Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu teşkilat iftarında, binlerce teşkilat mensubu ramazanın bereketini birlikte paylaştı.

Dr. Selim Temurci,  AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneği Sultangazi’de sergileniyor.

Okunma: 735

1 Haziran 2017 10:40
-A

+A

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi. Sultangazi AK Parti İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu teşkilat iftarında, binlerce teşkilat mensubu ramazanın bereketini birlikte paylaştı. Altunay, Bu ilçe ticaret, bilim, sanat ve siyaset ilçesi olmalı
 

İftar programında açılış konuşmasını yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçedeki çalışmaları anlatıp, belediye olarak hem ilçede hem Türkiye'de ilkleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Altunay, ortak aklın önemine dikkat çekti. Yatırımların doğru noktalara yapılmasının ilçeye katkı sağlayacağını vurgulayan Altunay, “Ne kadar büyük yatırım olursa olsun, eğer yanlış yere konumlandırılırsa ilçeye bir kaç yıl sonra yük getirir. Bunun için doğru yatırımı, doğru yerde yapma noktasında fikir birliği yapmalıyız. Bu ilçe ticaret, bilim, sanat ve siyaset ilçesi olmalı. Sultangazi’nin geleceğine buna göre yön vermeliyiz." dedi.


 
 
Dağlar Civan, Ramazanın Bereketini Birlikte Paylaşıyoruz
 
Sultangazi Belediyesinin ramazan etkinlik alanında, binlerce teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleşen buluşmada. Konuşan Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Ramazan ayının ülkemiz için, Sultangazi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah Rabbim, Ramazan ayının rahmetinden ve bereketinden faydalanılmasını bizlere de nasip eder.  İftarları ve sahurları beraber paylaşmayı, toplumumuzun her kesimini iftar ve sahur sofralarında buluşturmayı, kardeşlik duygularını, aynı sofrayı paylaşmış olmanın manevi iklimini yaşatmak istiyoruz. Dolayısıyla aynı sofrayı paylaşırsak kardeşliğimiz, birlik ve beraberlik duygularımızın artacağına ve pekişeceğine inanıyoruz. O yüzden Teşkilat iftarlarını bütün sivil toplum kuruluşlarını kapsayacak şekilde artırarak devam edeceğiz inşallah. Sultangazi’de Ramazan’ın bereketini birlikte paylaşıyoruz dedi.”


 
 
 Dr. Selim Temurci, Altunay’ı kutluyorum

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, ise Sultangazi’nin AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğini sergilendiğini ifade ederek, “Burada başkanımız güzel çalışmalara imza attı. Bu gelişim ve değişim bundan sonra da artarak devam edecektir. Değişim projeleriyle ilçelerimiz daha estetik, marka ilçeler olacaktır. Bu yönde Sultangazi’de önemli adımlar atıldı.

 
Çok değil bundan birkaç yıl önce köy görünümünde olan bu yerleşim alanı ilçe olduktan sonra Cahit Altunay ile birlikte modern bir ilçeye dönüştü. Sultangazi’ye her gelişimde inşa edilen projelerin tamamını gezme ve görme imkanı bulamadım. Sultangazi AK Parti Teşkilat İftarı sonrası Sultangazi Belediyemizin İftar alanında kurduğu D10 sinema ile bu projeleri görme imkanım oldu. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğini sergilediğine tanıklık ettik. Bundan dolayı Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı kutluyorum." ifadelerini kullandı. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku