• Diğer

Sultangazi

Doğu Ses İnternet Televizyon Kanalı Yayına Başlıyor

Erzurum ve Şenkaya’nın internet üzerinden yayın yapan ilk televizyon kanalı www.dogusestv.com Şenkaya ve çevre köylerde düzenlenen programlarla yayın hayatına başlıyor.

Doğu Ses İnternet Televizyon Kanalı Yayına Başlıyor

Okunma: 470

3 Haziran 2019 19:39
-A

+A

Erzurum İli Şenkaya İlçesi ve çevre illerde doğu’nun sesi olarak faaliyetlerini yürütecek olan doğu’nun internet televizyonu www.dogusestv.com yayın hayatına hızlı başladı. Şenkaya Turnalı Köyü tanıtım programı, Klip saatiyle değerli halk sanatçıları ve ozanlarıyla buluşma, Ozan Ahmet Poyrazoğlu’nun hazırlayıp sunacağı canlı yayın programıyla hızına hız katarak yayın hayatını sürdürecek olan www.dogusestv.com internet televizyonu sizlerin desteği ile daha da güçlenecek.


 
 www.dogusestv.com İnternet televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Osman Şeker, “ Arkadaşlarımızın, dostlarımızın ve köylülerimizin çaba ve gayretleri ile bugün bu kanalın yayın hayatına başlamasını sağladık. Bütün bu gayret ve çabalarımız Erzurum, Şenkaya ve çevre köylerin tanınması ve tanıtılmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla ilk olarak internet üzerinden yayın hayatımıza başlamış bulunuyoruz. Ancak  www.dogusestv.com internet televizyonu ailesi olarak bununla yetinmeyip ulusal bazda uydu üzerinden yayın yapmak için çalışmalarımız devam edecektir. İstediğimiz hedefe ulaşırsak doğunun parlayan yıldızı olma yolunda iyi bir mesafe almış olacağız” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku