Sultangazi

Denetimli Serbestlik Yasası 3 Yıl Olacak mı?

Son günlerde cezaevindeki hükümlülerin ve dışarıdaki hükümlü yakınlarının en çok merak ettikleri konuların başında yer alan denetimli serbestlik yasasının 3 yıl olacağına ilişkin söylentiler bir nebze olsun hem mahkumları hem de mahkum yakınlarını umutlandırdı. Ancak, şu an için Adalet Bakanlığından, ne de Hükumetten her hangi bir açıklama yapılmadı.

Denetimli Serbestlik Yasası 3 Yıl Olacak mı?

Okunma: 1587

2 Kasım 2017 00:15
-A

+A

Adalet Bakanlığının denetimli serbestliğin üç yıl olacağına ilişkin bir resmi açıklamasının bulunmadığı anlaşılmıştır. Hükümet ve Adalet Bakanlığı tarafından bu konuda herhangi bir açıklama yapılmaması hükümlü ve yakınlarında moral bozukluğuna neden oldu.

Mahkumlar ve mahkum yakınlarının dört gözle beklediği denetimli serbestlik yasasının 3 yıl olacağına ilişkin iddialar. Mahkum ve mahkum yakınlarını umutlandırmıştı. Umudunu kaybetmeyen Mahkum yakınları hükümetten bu yasanın yürürlüğe konulmasını denetimli serbestlik yasasının 3 yıl olmasını ısrarla istiyor. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Orcun sansur 4 Ocak 2018 21:51

Bozdağ bir yardım et babam hapiste nolur şu yasayı çıkartın lütfen lutfen

Cevapla
yaren sonmez 23 Aralık 2017 07:58

Allah rızası için verin bu affı bıktık tükendiği artık bizim halimiz çok perisan

Cevapla
derya özayyıldız 16 Aralık 2017 14:25

ne olur ALLAH rızası için perişan oldum 3 yıl olsun ALLAH rızası için duyun bizi

Cevapla
Mahkum esi 8 Kasım 2017 23:03

Okadar caresizimki intiharin esigine geldik eyy devlet neden bi haksizlik ölüm var hicmi merhametiniz yok terorle kanunu altinda elini kaldiran iceri girio sonrada herkese af cikio terorle mucadele kanuna cikmio ayrimcilik yapmayin bizde insanz bizimde cocuklarmz var yapmayn dayancak gucumuz kalmadi bittik artik biz

Cevapla
taner yılmaz 6 Kasım 2017 20:10

Bitsin buazzap

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku