• Diğer

Sultangazi

Daniel Rizotto Muhteşem BirTörenle Açıldı

Dünya Markası Daniel Rizotto Sultangazi Mağazası görkemli açılış töreni ile hizmete girdi.

Daniel Rizotto Muhteşem BirTörenle Açıldı

Okunma: 3538

16 Nisan 2018 17:06
-A

+A

Temelleri 1988 yılında Fatih Laleli’de atılan Canova Tekstil Giyim, 1991 yılında Daniel Rizotto markasını kurmuş ve hızla büyümüştü. Bu büyüme ivmesi Sultangazi ’de açılan Daniel Rizotto Mağazası ile şahlanmaya devam ediyor.

Erkek Giyim sektöründe yıllardır ülkemizin dahası Rusya, İran, Irak, Afrika ve Balkan ülkelerinin lokomotif isimlerinden olan Canova Tekstil bir büyük atılıma daha imza attı. Mesut Tarhan’ın sahibi olduğu firmanın prestij markası olan Daniel Rizotto yeni şubesini Sultangazi Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde törenle açtı.

Dünya Markasının Sultangazi Şubesi açılışına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,Kocaeli Kaymakamı Alper Balcı, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Avrupa Yakası Hizanlılar Dernek Başkanı Behzat Tarhan, Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Lütfi Bayram, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Kocaeli Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, Arnavutköy Bitlisliler Dernek Başkanı Cemal Turan, AYHİDER Kurucu Başkanı Naim Tarhan, Ak Parti İlçe Başkanı Yardımcıları Ömer Habat, Ramazan Altan, Kemal Eyyüpoğlu, Alihan Genç, Meclis Üyesi Hamdi Karaoğlan, Büşra Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Demirbaş, iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan Belediye Başkanı Cahit Altunay :

“ Açılışını yaptığımız şu müessese ilçemiz için çok büyük anlam ifade ediyor. Karşımızda gördüğümüz Spor Kompleksi, Kaymakamlık, Üniversitemiz ve Hastane buradaki müşteri sirkülâsyonunu ne kadar yoğun olacağının en güzel göstergesi. Sadece üniversitelerimize 10 bin öğrenci gireceğimizi var sayarsak bu taraftan hastanenin kapısına baktığımızda 25 bin kişinin günde girmesi bekleniyor. Çok doğru bir tercih olduğunu söylemek istiyorum. Burada açılan bu müessese diğerlerinin açılmasını da teşvik edecektir. Çok doğru bir yatırım olmuş. Gaziosmanpaşa’ya ilk açılan Huzur Giyimdi. Sahibine sorduğumda kendisini İstanbul’un tüm mağazalarının cirosunun toplamını bu mağazamız yapıyor demişti. Onlar gibi 5 marka daha taşındı Gaziosmanpaşa’ya. Bu markamızda ilk olması nedeniyle daha avantajlı olacaktır inanıyorum. Burada yatırım yaparak istihdam sağladınız, ilçemize bu yatırımı kazandırdınız, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Özellikle Firma Sahibi Mesut Tarhan Bey’e de bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. ” Açılış kurdele kesimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. Başkan Altunay ve konuklar açılış sonrası mağazayı gezdi ve ürünlere baktı. Açılışa katılan konuklara ikramlarda bulunuldu.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1