Sultangazi

Çizgisinden Ödün Vermeyen Başkan Abdulbaki Durmuş

Yıllardır Sultangazililerin yakinen tanıdığı, dürüstlükten, insanlıktan taviz vermeyen Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Adıyamanlılar arasında parmakla gösteriliyor.

Çizgisinden Ödün Vermeyen Başkan Abdulbaki Durmuş

Okunma: 1468

16 Ekim 2017 11:31
-A

+A

Kimin ne derdi ne sorunu varsa ilk adres Mutlaka Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, olmuştur. Hiçbir zaman siyasete girmeyi, elinde bulunan imtiyazı seçilmek için kullanmayı düşünmemiştir. Halbuki değişik çevrelerde onlarca teklif almıştır, almaya devam etmektedir.
 
Durmuş, Ucuz düşüncelerle kol kola olamayız, ne böyle bir hakkımız, nede böyle bir lüksümüz var. Kendimiz olmaya özen gösterdik ve öyle davranmaya mecburuz. Biz kimiz ve kime hizmet ediyoruz bunu çok iyi düşünmek gerekiyor. “ Adıyaman ilinin önemli sivil toplum kuruluşu olduğumuzu iddia ediyoruz. Öyle olmaya da özen göstereceğiz” dedi.
 
Biz Tüm Canbeyler Derneği olarak herkese ve her kesime aynı davranmaya, eşit mesafede olmaya özen gösterdik. İlimiz Adıyaman ile yaşadığımız ilçe Sultangazi ile ilgili kararları alırken Tüm Canbeyler Dernek yönetimi olarak geniş istişareler yaparak kararlar aldık. Bugüne kadar aldığımız kararlar isbetli oturaklı oldu. Bundan sonra alacağımız kararları aynı düzlemde hayata geçirerek olumlu sonuçlar almaya özen göstereceğiz.
 
Bizim öncelikli sevdamız doğduğumuz il olan Adıyaman ve doyduğumuz ilçe Sultangazi’dir.  Sultangazi’de binlerle ifade edilen nüfusumuz ile ilklerde yer almaktayız. Öncelik burada yaşayan hemşerilerimizi aynı çatı altında bir araya getirme ortak hareket etme noktasında ki eksikliklerin giderilmesi yönündeki çabaların unutulmaması gerekir. Biz Canbeyler Derneği olarak bu yönde inkar edilemez bir çaba harcadık harcamaya devam etmekteyiz.
 
Biz Canbeyler Derneği Yönetimi olarak her zaman olduğu gibi Adıyamanlı hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Onların sorunu bizim ortak sorunumuzdur, onların mutluluğu bizim ortak mutluluğumuzdur. Canbeyler derneği tüm hemşerilerini kucaklamaya hazırdır. İlk gün ki heyecanı ve enerjisi ile dim dik ayakta duran başkan Abdulbaki Durmuş, her zaman hemşerilerinin yanındadır, yine yanlarında olmaya devam edecektir. Kaç yıl oldu, kaç zaman geçti. Çizgisinden kişiliğinden ödün vermeyen Durmuş, kişiliği ile örnek olmaya devam ediyor.  

 
 
 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku