• Diğer

Sultangazi

CHP Yerel Seçim Gündemiyle Toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü Yerel Seçim Gündemiyle değerlendirme ve istişare toplantısı düzenledi.

CHP Yerel Seçim Gündemiyle Toplandı

Okunma: 763

28 Eylül 2018 23:25
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya CHP İstanbul 2. Bölge Örgütlenmeden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş, İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Sekreteri Kemal Avseren, Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı, Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, ilçe başkan yardımcıları, Gazi Mahallesi Muhtarı Nevzat Altun ve çok sayıda partili katıldı.


 
31 Mart 2019 Yılında gerçekleşmesi planlanan yerel seçimlere tüm örgüt olarak hazır olduklarını ifade eden İlçe Başkanı Murat Poyraz, “Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü olarak seçim olsun olmasın çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Önümüzde tarihi belirlenmiş bir yerel seçim var. Gece gündüz var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürelim. 24 Haziran genel seçimlerinden sonra gözlemlediğimiz, eksik ve hatalarımızdan ders çıkararak, önümüze daha güzel hedefler koyalım. Tüm örgütümün canla başla bu seçimlerde görevler üstlenmesini istiyorum. Vereceğimiz her oyla Cumhuriyet Halk Partisi’nin daha da güçleneceğini, umudun partisi olacağını unutmayalım. Gelin örgüt olarak bu umudu büyütelim” dedi.


 
Poyraz, Konuşmasının devamında ise “ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütünün bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada koşulsuz şartsız CHP’nin, Özgürlüğün, adaletin ve demokrasinin kazanımları için el ele gönül gönülle mücadele edeceğinden şüphe duymuyorum ” dedi.


 
CHP ilçe örgütüne mensup üyeler görüş ve eleştirilerini kürsüden haykırarak, başarının yakalanması için eski alışkanlıklardan kurtulmak gerekiyor. Yeni hedeflere yeni projelerle, yeni örgütlenme metotlarıyla gidileceğinin altı çizildi. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1