• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi Tarih Yazmak İstiyor

Henüz erken seçim gündemde değilken, İlçe Başkanı Murat Poyraz Önderliğinde seçim çalışmalarını başlatan CHP Sultangazi İlçe Örgütü 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde tarih yazmak için alanlara iniyor.

CHP Sultangazi Tarih Yazmak İstiyor

Okunma: 3639

2 Mayıs 2018 23:59
-A

+A

CHP olarak biz seçime diğer tüm partilerden daha hazırız

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü, “ ülke meselesi” yaklaşımıyla 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde iktidarı ele geçirmek amacıyla bugün seçime hazırlık gündemli örgüt toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Poyraz, 24 Haziran’da yapılacak erken seçime hazır olduklarının altını çizerek, “ Erken genel seçim kararı alan iktidar ve ortağının ülkeyi artık yönetemediği ortaya çıkmıştır. CHP’nin elde edeceği başarıdan korkup, genel iktidara giden yolun yerel iktidardan geçtiğini gören iktidar ve ortağı, erken seçim için düğmeye basmıştır. Ne yaparlarsa yapsınlar kazanamayacaklar, çünkü CHP olarak biz seçime diğer tüm partilerden daha hazırız” dedi.

Birlik ve Beraberlik Çağrısı

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü, kogre sürecinin tamamlanmasının hemen ardından başlattığı alan çalışmalarına yeniden hız verdi. Henüz erken seçim tartışmaları gündemde yokken seçim startını veren İlçe Başkanı Poyraz, ayda bir parti örgütü ile bir araya geliyor. Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak ve ekibi ve Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı’nın tam kadro katıldığı örgüt toplantısında yer sıkıntısı yaşandı.     

Örgüt Toplantısında Öne Çıkan Başlıklar

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe örgüt konferans salonunda gerçekleşen toplantıda, sandık çevresi örgütlenmesinde gelinen durum, sürdürülen çalışmalar ve yapılması gerekenler masaya yatırıldı. Toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkan adayı Bezat Ünal ve ekibi de katıldı. Bezat Ünal, 24 Haziran erken genel seçimlere yönelik görüşlerini ve yaşama geçirilmesi gereken çalışmalar hakkında önerilerini aktardı. Sorunların çözümü ve seçimin kazanılması için halkla doğrudan diyalog içinde olunması gerektiğini vurgulayan Ünal, Örgütlenmeden sorumlu ilçe başkan yardımcısının görevi başında olup olmadığını sordu.Poyraz, "Birlik Olalım, Kardeş Olalım, Yoldaş Olalım"

Türkiye’nin geleceği için bu seçimlerin çok önemli olduğunu söyleyen Poyraz, şunları söyledi. “ gelin hep birlikte birlik olalım, kardeş olalım, yoldaş olalım. Önümüzde çok ama çok kritik bir seçim var. Çocuklarımızın, torunlarımızın ya karanlıklara mahkum olacağı ya da bizlerin çaba ve gayretleriyle aydınlık yarınlara uçurtma uçuracakları bir süreçteyiz. Ötekileştirmeden, kırmadan dökmeden bu seçim badiresini el ele kol kola çok çalışarak iktidar olarak atlatalım. Ondan sonra kavga edeceksek yine kavga edelim. Şimdi kavganın küskünlüğün dargınlığın vakti değildir. CHP’nin tüm örgütlü yapısıyla bu zorlu seçimde yekvücut halinde “Önce Türkiye” diyerek alanlarda eşgüdüm halinde çalışması gerektiğini söyledi.Poyraz, "Bu Bir Memleket Meselesi" 

Poyraz konuşmasını şu cümlelerle tamamladı.  “Cumhuriyet Halk Partisi’nin onurlu üyeleri olarak hepimiz 24 Haziran seçimine ‘memleket meselesi’ gözüyle bakıp alanlarda bütünlük içinde CHP’nin başarısı için çalışacağız. Parti içerisinde ‘öteki’ diye adlandırılacak bir tek üyemiz dahi yoktur, olmamalıdır. Hedefimiz yerelde de genelde de Cumhurbaşkanlığı seçiminde de CHP’yi iktidara taşımaktır. ‘Ben’ değil ‘biz’ anlayışıyla kişisel hesapları bir kenara bırakıp yekvücut halinde alanlarda, Sultangazi’nin en ücra köşesinde yaşayan yurttaşlarımıza kadar herkese defalarca kez ulaşıp partimizin programını doğru bir şekilde anlatacağız. İnanıyoruz, çalışıyoruz ve kazanacağız ” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1