• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi Sokağa İniyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) öncülüğünde Olağanüstü Hal’e ( OHAL)’e karşı 16 Nisan Pazartesi günü Türkiye genelinde 81 ilde saat 12.00’de oturma eylemi yapılacak. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi örgütünü oturma eylemine davet etti.

CHP Sultangazi Sokağa İniyor

Okunma: 4467

15 Nisan 2018 16:42
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, "Hukuku askıya alanlara, okuyan, düşünden, insana, kadına, gence düşman olanlara, önüne geçilemeyen yükselen dolara, artan faize, işsizliğe, eşitsizliğe OHAL’e karşı 16 Nisan Pazartesi günü tüm Türkiye’de saat 12.00’de sarayın baskı, zulüm ve OHAL düzenine karşı oturuyoruz" dedi.   
 
İstanbul Taksim Meydanında gerçekleşecek oturma eylemine, Sultangazi örgütünü ve vatandaşları davet eden Poyraz, “ Ben zulme karşıyım, diyen, ben haksızlığa boyun eğmeye cem diyen, ben hukukun üstünlüğüne inanıyorum diyen, ben özgürlüklerden yanayım diyen, ben kadın, erkek eşitliğine inanıyorum diyen, OHAL’e karşı olan herkesi Taksim Meydanına oturmaya davet ediyorum” açıklamasında bulundu.  

 

Anahtar Kelimeler : CHP Sultangazi Sokağa İniyor ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1