• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Poyraz Sahaya İndi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “Sultangazi’de çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız” dedi.

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Poyraz Sahaya İndi

Okunma: 1224

4 Mart 2018 09:11
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, göreve gelir gelmez ilk iş olarak Sultangazi esnafını ziyaret etti. Komşuluk ilişkisinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Poyraz, esnafın, çalışanın, emekçinin, emeklinin, işsizin halinden anlamayan halkın adamı olmaz dedi.


 
CHP’nin geçtiğimiz aylarda gerçekleşen 4. olağan ilçe kongresi’nde Sultangazi ilçe başkanı seçilen Murat Poyraz, sahaya indi. Sultangazi’de iktidar parolasıyla göreve gelen Poyraz, mazbatasını alır almaz ilk önce Sultangazi’nin sorunlar yumağı haline gelen, imar ve tapu sorunlarının çözülmediği, halkın ihtiyaçlarına cevap verilmediği, Yayla ve Habipler Mahallelerinde bulunan esnafı ziyaret etti.


 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’a İlçe Sekreteri Kemal Avseren, İlçe Yöneticileri Öztürk Hoşçelik, Cemal Ardıç, Canan Yıldırım’ın eşlik ettiği vatandaş ve Pazar esnafı ziyaretleri Yunusemre mahallesinde devam etti. Poyraz’a caddedeki ve pazardaki esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Esnafın ve vatandaşın sorunlarını tek tek dinleyen Sultangazi İlçe Başkanı Poyraz, “ Mahalle esnafını, Pazar esnafını ve vatandaşını tanımayanın, dertlerine ortak olmayanın Sultangazi’de hizmet edemeyeceğini düşünüyorum. Önümüzde çok önemli seçim çalışmaları var. Seçim çalışmalarına başlamadan önce esnafımızla tanışmak istedim. Siyasi düşüncelerimiz aynı ya da ayrı olabilir ama dertlerimiz ve sorunlarımız her şeyden önemli. Bu yüzden ilçe başkanlığımızın kapısı herkese, her zaman açık. Ben size bir telefon mesafesindeyim. Ne derdiniz olursa sizlere yardımcı olmaya hazırım” dedi.


 
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın sürpriz ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar, “ Başkanın göreve başlar başlamaz bizlerle tanışmak istemesi, dertlerimizi sorması çok güzel. Yıllardır özlediğimiz bir şey. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz, başarılar diliyoruz” dediler.

 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1