• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi Erken Seçim Gündemiyle Toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Yönetimi Başkan Murat Poyraz'ın acil İstanbul İl Başkanlığına çağrılması üzerine, İlçe Sekreteri Kemal Avseren Başkanlığında toplandı. Erken seçim gündemi ile ilgili toplanan ilçe yönetimi “Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz seçime hazırız” dedi.

CHP Sultangazi Erken Seçim Gündemiyle Toplandı

Okunma: 3135

18 Nisan 2018 21:38
-A

+A

Gündem Erken Seçim
 
Gündem ile ilgili açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Sekreteri Kemal Avseren, Dün tek adam sözcüsü Devlet Bahçeli, erken seçim çağrısı yaptı. Bugün Tek adam koalisyonunun iki ortağı yan yana gelerek yaptıkları görüşmenin ardından seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacağını açıklandı. “ Görülmemiş bir telaş ve şaşkınlıkla alınan bu karar kendi yandaşlarını bile şaşırttı.


 
Avseren, “Biz İlçe Olarak Seçime Hazırız”
 
Genel Başkanımızı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, dün “ Hodri Meydan Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz seçime hazırız” dedi. Biz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Yönetimi olarak, yarın seçim olacakmış gibi hazırız. Bu halk bu iktidardan bıktı, dolar, Euro almış başını gidiyor. Akaryakıtın önüne geçilemiyor. Asgari ücretli perişan, köylüler perişan, işçilerin en temel hakkı olan sendikal haklarına kısıtlama getiriliyor. Grev hakkı yasaklanıyor. Bu seçimin galibi halk olacak, halk kazanacak” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1