• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi’de Bir İlk

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığında gerçekleşen örgüt toplantısında, Faaliyetler ve mali bütçe slayt eşliğinde tanıtıldı.

CHP Sultangazi’de Bir İlk

Okunma: 6110

14 Nisan 2018 08:32
-A

+A

Poyraz, İlklere İmza Atıyor

Sultangazi Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı toplantı salonunu dolduran örgüt üyelerine seslenen Başkan Murat Poyraz, şöyle konuştu. “ Baharın gelişinin müjdelendiği, doğanın yeniden canlandığı bu günlerde Sultangazi ilçe örgütümüz ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Özlediğiniz çalışmayı ve beklediğiniz projeleri üretecek CHP’yi bir adım daha ileriye taşıyacak, cumhuriyet değerlerine sahip çıkacak, adaletli yönetim sergileyecek Bir örgüte sahibiz.


 
Poyraz, Halkın İktidarı İçin Çalışıyoruz
 
Biz yerelden genele bir çalışma yürüterek halkın umudu olmaya devam edeceğiz. Bizim başarımızı engellemek, halkımızın kafasını karıştırmak için seçim yasalarıyla, ittifak düzenlemeleri ile oynayıp duran bir iktidar var. Seçim güvenliği şimdiden yok saymaya çalışıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, Türkiye AKP’ye mecbur değildir. Artık hangi hamleyi yaparlarsa yapsınlar 2019’da CHP iktidarını engellemeyecekler. Biz örgüt olarak hem halkımıza hem sandıklara sahip çıkacağız. Bunun için hep birlikte mücadele edip, gece gündüz çalışıp 2019’un Türkiye için cumhuriyet ve demokrasi değerlerinin yeniden yüceltildiği, toplumsal barışın kalıcı olarak sağlandığı bir milat olmasını sağlayacağız.


 
Poyraz Önce Türkiye ve Parti Diyeceğiz
 
Hepimiz önce Türkiye’miz ve partimiz diyerek çalışacağız. Sultangazi örgütümüze çok güveniyorum. Sultangazi’de başarıyı yakalamanın anlamı çok büyük olacaktır. Biz mahalle, Mahalle, sokak, sokak, ev, ev durmadan çalışarak yerelden genele iktidarı hedefleyeceğiz. 24 Aralık 2017 tarihinde yaptığımız ilçe kongresinin ardından 100 küsur gün geçti. Bu günler içerisinde yönetimimle, mahalle başkanlarımla ve örgütümle bir an olsun durmadan çalıştık. Bu çalışmalarımızı şimdi Yadigar Akbal yoldaşımız sizlere okuyacaktır. Çalmalarımız biraz zamanınızı alacaktır bundan dolayı şimdiden sabrınıza teşekkür ediyorum” dedi.


 
Akbal Faaliyetleri Dakikalarca Okudu
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yadigar Akbal, dakikalarca süren çalışma ve faaliyet raporlarını okudu. Okunan faaliyetler slayt eşliğinde görsel olarak perdeye yansıdı. Örgüt çalışmaları ayakta alkışladı. Murat Poyraz'ı ve ekibini kutladı.


Anahtar Kelimeler : CHP Sultangazi’de Bir İlk ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1