• Diğer

Sultangazi

CHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Haluk Bozkurt

Son dakika! CHP Sultangazi Belediye Başkan aday adayını açıkladı. Aylar önce Gazetemizin “ CHP Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Mimar Haluk Bozkurt’tur haberi” tescillendi. Mimar Haluk Bozkurt CHP Sultangazi Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

CHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Haluk Bozkurt

Okunma: 2478

17 Aralık 2018 23:14
-A

+A

Bugün CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, başkanlığında gerçekleşen geniş kapsamlı örgüt toplantısında 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde CHP Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Mimar Haluk Bozkurt olduğu açıklandı.

CHP Örgütü, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, başkanlığında toplandı. Kürsüye çıkan Mimar Haluk Bozkurt yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Daha önce İlçe Başkanım Sayın Murat Poyraz bana Belediye Başkan adayımız Haluk bozkurt’tur dedi. Daha sonra daha üst makamlar bu teklifi tarafıma yaptı. Bazı teknik ve ailevi durumlardan dolayı her hangi bir açıklamada bulunmadım. Bugün örgüt toplantısında ifade etmek istiyorum ben neredeysem ailemde sonuna kadar oradadır ve arkamdadır. Ben Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayıyım” dedi.

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1