• Diğer

Sultangazi

CHP Sultançiftliği Seçim İrtibat Bürosu Açılışı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçesi Sultançiftliği Mahallesi seçim irtibat bürosunu muhteşem bir törenle açtı.

 CHP Sultançiftliği Seçim İrtibat Bürosu Açılışı

Okunma: 242

3 Mart 2019 08:27
-A

+A

CHP Sultangazi Sultançiftliği seçim irtibat bürosu açtı. Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Yarcan Tan, açılışta yaptığı konuşmada, “ülkede yaşanan ekonomik kriz iktidar partisini zora sokmuştur. Bu seçimler iktidar partisinin sonu olabilir. Sokakta, pazarda büyük bir değişim ve dönüşüm söz konusu. Halkımız CHP’ye büyük bir teveccüh göstermektedir. Bu seçimler halkımızın kazandığı seçim olmasını diliyor açılışımıza katılım sağlayan tüm vatandaşlarıma sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.


 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, açılışta yaptığı konuşmada, “ Vatandaşa dokunan, vatandaşın derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen, derman belediyecilik anlayışıyla yola çıktıklarını” belirtti.


 
Mimar Haluk Bozkurt, yoksulluğun her geçen gün ekonomik krizle birlikte arttığını ifade etti. CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Türkiye’de 6 milyon işsiz, 16 milyon yoksul olduğunu dile getirerek “ İşsizlikle mücadele etmek, yoksullukla mücadele etmek te öncelikle Ankara’da ki hükümetin işi. Belediye Başkanları belediye kaynakları ile tek başına bunları çözemez. Ama biz derman belediyeciliğimizle Ankara’nın çözemediği bu sorununu çözmekte de bizim boynumuzun borcu. Onun için vatandaşın her türlü sorununa sahip çıkan bir belediyecilik anlayışı ile yola çıktık” dedi.


 
Konuşmaların ardından açılış kurdelesini CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve Meclis Üyesi Adayları birlikte kesti.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku