• Diğer

Sultangazi

CHP Örgüt Toplantısında Salona Sığmadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen örgüt toplantısında, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimden başarıyla çıkmak için yapılması gerekenler konuşuldu.

CHP Örgüt Toplantısında Salona Sığmadı

Okunma: 352

18 Aralık 2018 00:24
-A

+A

İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Sekreteri Kemal Avseren ve Sayman Eyüp Seven’den oluşan divan toplantıya başkanlık yaptı. İlçe Başkanı, İlçe Saymanı ve parti üyelerinin kişisel görüşlerini belirttiği konuşmalarda iki dönemdir Belediye Başkanlığı alınmayan Sultangazi’de CHP’nin belediyeyi alması için daha fazla çaba harcanması gerektiği vurgulandı.


 
CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı Konferans salonunda Pazartesi akşamı yapılan örgüt toplantısına CHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı, Mevcut Meclis Üyeleri, Meclis Üyesi Aday Adayları, Muhtarlar, Muhtar aday adayları ve çok sayıda partili katıldı. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Başkanlığında yapılan örgüt toplantısının açılış konuşmasında örgüt olarak geçtiğimiz günlerde yapılan birlik ve dayanışma gecesi ve ilçede gerçekleştirdikleri parti çalışmalarını anlattı. Sayman Eyüp Seven, Gecede basılan biletler, satılan biletler gelir ve gideri şeffaf bir şekilde partililere anlattı. Ardından konuşma yapmak isteyenlere sırasıyla söz hakkı verildi. Yapılan konuşmalarda örgütün seçime hazırlık aşamasında yapması gereken konularda öneriler getirilirken, eleştiride bulunanlar da oldu.  

  

 
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Başkanlığı olarak göreve geldiğimiz günden bu yana, bu süre içinde yaşamın her alanındaki insana dokunduklarını belirtip “Yaşamın her bir noktasında olmaya çalışılıp, elini uzatan herkesin elini tutmaya çalışarak, toplumumuzun temel doğrularını sonuna kadar ısrarla, yaptığımız her etkinlikle anlatmaya çalışarak hizmet üretiyoruz. Son günlerde yaptığımız alan çalışmalarıyla gece kondu bölgelerini tek tek dolaşarak insanların kanayan yarasına parmak bastık. Taş Ocaklarının ismini değiştirerek Maden sahası yapılmasına ve ömrünü 43 yıl uzatılmasına gerekli tepkiyi göstererek basın yoluyla bu durumu kınadığımızı açıkladık.


 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak Kongre sürecinin ardından aralıksız çalışmalarımızı devam ettirdik. Halkımızın sevinçlerine ortak olarak mutluluklarını paylaştık, Halkımızın dert ve sorunlarına ortak olarak acılarını hafifletmeye gayret ettik. Bu seçimlerde daha fazla çalışarak Belediye başkanlığını kazanacağımıza inancımız tamdır” dedi.


 
Daha sonra kürsüye çıkan CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Mimar Haluk Bozkurt, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde CHP Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Tüm örgüt tarafından kabul gören Bozkurt alkışlar eşliğinde yerine geçti.


 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1