• Diğer

Sultangazi

CHP Meclis Üyelerinden Birlik Mesajı

Sultangazi Belediye Meclisi Eylül ayı olağan oturumu ardında Sultangazi Belediyesi Atatürk büstü önünde kameralara poz veren Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi ve İlçe Yöneticileri yerel yönetim seçimleri öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi.

CHP Meclis Üyelerinden Birlik Mesajı

Okunma: 449

6 Eylül 2018 23:13
-A

+A

CHP ‘nin gücünü kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ten, 95 yıllık geleneğinden, Cumhuriyet’in temel değerlerinden alan, yüzünü evrensel sosyal demokrat ilkelere dönmüş özgürlükçü bir parti olduğunu vurgulayarak şunlar kaydedildi: "Bu ülkenin eşit bireyleri olarak her türden ayrımcılığa ve militarizme karşıyız. "Önce insan' duyarlılığıyla yurdumuzu da tüm yurttaşlarımızı da seviyoruz. Bu ülkede yaşayan her yurttaşın başımızın üzerinde yeri vardır.


 
Gündemimizde yerel yönetim seçimleri var. Birliğimizi ve dayanışmamızı artırarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde iktidar hedefine ulaşacağımıza, Halkımıza egemen olan umutsuzluğu umuda, karamsarlığı aydınlık ve esenliğe, gerilimi Büyük CHP Barışına dönüştüreceğimize ve Türkiye'yi yeniden çağdaş uygarlık hedefine yönelteceğimize Sultangazi’de Yerel Yönetim seçimlerinde hedefimize ulaşacağımıza olan inancımız ve güvenimiz tamdır" denildi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1