• Diğer

Sultangazi

CHP’li Gençler Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı ve Yönetimi, İstanbul Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Burkay Düzce ve yönetimi ile bir araya geldi.

CHP’li Gençler Bir Araya Geldi

Okunma: 725

12 Şubat 2018 18:00
-A

+A

İl ilçe Kongrelerinin ardından yeni yol haritası için bir araya gelen İstanbul Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Burkay Düzce ve yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı ve Yönetimi istişare için Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığında buluştu.


 
2019 Yılı CHP’nin İktidar Yılı Olacak
 
“ Toplantıda konuşma yapan İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Burkay Düzce, “ dersimize iyi çalıştık, İnanıyoruz ki, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez kurultayımız da yeniden güvenoyu tazeleyen Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Türkiye’ de güneş yeniden doğacak, Halkımız ter temiz bir sabaha gözlerini açacak. Cumhuriyet Halk Partisi ile 2019 yılında Halkın İktidarını Kuracağız” dedi.


 
Hayalleri Büyük Olanın Hedefi de Büyük Olur
 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Gençlik Kolları çalışmaları hakkında İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimini bilgilendirdikten sonra, yeni hedefler hakkında açıklamalar yaptı. 2019 yılında yapılacak yerel ve başkanlık seçimlerinde ipi göğüsleyen CHP olacak. Hayalleri büyük olanların, hedefleri de büyük olur şiarıyla yolumuza devam etmeliyiz” diye konuştu.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1