• Diğer

Sultangazi

CHP’li Bozkurt Yunusemre Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt,” Yönetim anlayışımız Çağdaş, halkçı, eşitlikçi, katılımcı, dayanışma ruhunu özümseyen, öne çıkaran bir anlayış olacaktır” dedi.

CHP’li Bozkurt Yunusemre Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Okunma: 1015

17 Şubat 2019 06:33
-A

+A

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Yunus Emre Mahallesi’nde Cumartesi Pazar’ında esnaf ve vatandaşla buluştu.Bozkurt, Pazarcı esnafı ve vatandaşların sorununu dinledi ve Pazar esnafından ve vatandaşlardan 31 Mart 2019 seçimleri için destek beklediğini dile getirdi. Pazarcı esnafının Tanzim satış noktalarına karşı olduğunu söyleyen Bozkurt, biz kim tarafından yapılırsa yapılsın haksız ve adaletsiz rekabete karşıyız. Halkın parasıyla halka sözüm ona ucuz mal satmak başka sorunlara davetiye çıkarmaktır. Bunun yerine üretici desteklenmeli, ucuz maliyetle ürün üretilmeli, ucuz üretim talebi karşılamalıdır.Pazarcı esnafıyla tanzim satış noktalarını karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar.  Haksız rekabete neden oluyorlar. Bizim iktidarımızda üretici desteklenecek, ucuz gübre, ucuz mazot, ucuz elektrik ve su sağlanarak maliyetler düşürülecektir. Üretici elinde mal kalır korkusu yaşamayacaktır.  
 

  
Herkesin ortak fikri ve onayı sonrası çözüm gerçekleştireceğiz. Doğru çözümü halkla birlikte yapacağız. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile Sultangazi’de sorunları hep birlikte çözeceğiz. Yönetim anlayışımız çağdaş, halkçı, eşitlikçi, katılımcı, dayanışmacı ruhu özümseyen, öne çıkaran bir anlayış olacaktır. Sorunları biliyoruz, çözüm için projelerimiz hazır" diye konuştu.


 
 

 

 


 
 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku