• Diğer

Sultangazi

CHP Kadın Kolları Başkanı Murat Poyraz’ı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ı ve Gençlik Kolları İlçe Başkanı Sayın Atıcı’yı ziyaret etti.

CHP Kadın Kolları Başkanı Murat Poyraz’ı Ziyaret Etti

Okunma: 583

9 Şubat 2018 00:43
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak, ve yönetim kurulu üyeleri CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak ve kadın kolları üyeleri de hazır bulundu.


 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak, “24 Aralık 2017 tarihinde yapılan ilçe kongresinde delegelerin oyunu alarak ilçe başkanı seçilen Murat Poyraz’ı tebrik etmek ve görevinde başarılar dilemek adına bu ziyaretti gerçekleştirdik” dedi.


 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Kadın Kolları başkanımızı görmekten dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Sayın Sırbudak başarılı çalışmaları ile kendini kanıtlamıştır. Sultangazi’ye kadın elinin değdiğini kongrenin ardından anladık. Sennur Sırbudak başkanımız ile gurur duyuyoruz, bizim gurur kaynağımızdır" şeklinde konuştu.


 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, nazik ziyaretleri nedeniyle CHP Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1