• Diğer

Sultangazi

CHP Gençlik Kolları Başkanlığına Sayin Atıcı Seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Gençlik Kolları kongresi gerçekleşti. Kongrenin ardından yeni Başkan Sayin Atıcı oldu.

CHP Gençlik Kolları Başkanlığına Sayin Atıcı Seçildi

Okunma: 838

10 Aralık 2017 18:12
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Kongresini parti binasında yoğun katılım eşliğinde gerçekleştirdi. 166 oy alarak Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Sayin Atıcı kongrenin ardından şöyle konuştu.

Oylama sonucu başkan seçilen Sayin Atıcı, konuşmasına geçmişe dönerek başladı. Siyasete nasıl başladığı neler öğrendiğini anlattı. Partinin bizim yuvamız olduğu Mustafa Kemal Atatürkün ilkelerinden ödün vermeden parti ve ülkemiz için çalışmalar yapıp geleceğin umudu olan gençliğin önemini vurguladı. Atıcı, konuşmasının devamında; Yoldaşlarım tarafından bu göreve seçildiğim için onur duyuyorum, bu görevi bana layık gördükleri için bütün genç arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bizler her zaman Cumhuriyet Halk Partisinin üyeleri çalışanları olacağız, bizler partimizin gelecekteki temsilcileri olacağız. Bizler mevkilerimizi merdiven olarak değil nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diye kullanacağız” şeklinde konuştu.

Kongrenin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sayin Atıcı oldu.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1