• Diğer

Sultangazi

CHP Eski Edirne Asfaltında Esnafları Ziyaret Etti

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İlçe Başkanı Murat Poyraz ve Belediye Meclis Üyesi Adayları esnaf ziyaretinde bulunarak, seçim çalışmaları hakkında esnafı bilgilendiriyor, aynı zamanda esnafın talep ve önerilerini dinliyor.

CHP Eski Edirne Asfaltında Esnafları Ziyaret Etti

Okunma: 2465

26 Şubat 2019 23:40
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’un başlatmış olduğu “ Esnaf ziyaretleri” aralıksız sürüyor. Her gün gerçekleştirilen ziyarette,  öncelikle esnaflar tek tek ziyaret ediliyor. Gerçekleştirilen ziyarette esnafların sorunları dinlenerek görüş ve önerileri kaydediliyor.


 
Her gün Sultangazi’nin farklı noktalarında esnaflarla bir araya gelen CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine 26 Şubat Salı günü Eski Edirne Afsalı esnafı ile devam etti. Belediye Meclis Üyesi Adaylarının ve ilçe Başkan Yardımcılarının da aralarında bulunduğu çok sayıda partili ile esnafları ziyaret eden Bozkurt, esnafların sorunlarını da dinledi. Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan esnafların bir bölümünü tek tek gezen Başkan Adayı Bozkurt, esnaflara hayırlı işler dileyip, samimi sohbetlerde bulundu.


 
Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “ Yaptığımız bu ziyaretler bizim için çok önemli. Sultangazi Belediyesini almamız için sizin oylarınıza ihtiyacımız var. Bu desteği canı gönülden bize vereceğinizi biliyorum. İlçede yaşayan herkes bu ilçeye hizmet gelmesi için elini taşın altına koymalı. İlçenin kalkınması ilçeye verilen önemden geçer. Halkımızla yan yana gelip fikir alış verişinde bulunuyoruz. Bu görüşmelerde vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yapacağımız çalışmaları buna göre şekillendiriyoruz” dedi.
 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku