• Diğer

Sultangazi

CHP’den Yunusemre Mahallesi’nde Miting Gibi Açılış

Cumhuriyet Halk Partisi Yunusemre seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Milletvekili Gökhan Zeybek, “ Ülkeyi Karanlığa sürükleyenleri 31 Mart’ta hak ettiği şekilde sandıkta cezalandıracağız” dedi.

CHP’den Yunusemre Mahallesi’nde Miting Gibi Açılış

Okunma: 454

3 Mart 2019 08:50
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü Yunusemre seçim irtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Özgür Akat, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi İlçe Sekreteri Kemal Avseren, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, CHP Sultangazi Yunusemre Mahalle Birim Başkanı ve aynı zamanda belediye meclis üyesi adayı Erol Odabaş, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı.Partililerin yoğun katılım sağladığı açılışta konuşan Erol Odabaş, “ Ülkede yaşanan ekonomik krizin yükü yoksul ve dar gelirli vatandaşın omuzlarına yüklendi. Halkımız yeni bir yol ve yöntem arıyor. Halkımız 31 Mart’ta tercihini CHP’den yana kullanarak bu hükümete sandıkta iyi bir ders vereceğine inanıyorum. Açılışımızın hayırlı olmasını diliyor katılım sağlayan yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın, bu seçimler vatandaşlarımızın tercihini en doğru yerde kullanacağını gösteren seçimlerdir. 17 Yıllık, saltanatın son bulduğu, bir seçim olacağına inanıyorum. Halkımız çok rahatsız, halkımız mutlu değil. Ülkede sorunlar dağlar kadar büyük. Çözüm sizin elinizde bu seçimler kader seçimi” dedi.Murat Poyraz, “ Yalana, talana, yolsuzluğa, yasaklara ve yoksulluğa karşı durmak için senin elinde. Bir oy İmamoğlu’na, bir oy Mimar Haluk Bozkurt dersen kendine, çocuklarına ve torunlarına çok güzel eserler bırakacaksın. Açılışımızı büyük bir coşku ile gerçekleştiriyoruz. Katılım gösteren ve destek veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.Poyraz’ın ardından partililere ve halka hitap eden CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Gökhan Zeybek ise seçimlere 28 gün kaldığını hatırlattı. 1 Nisan sabahında Türkiye’de özgürlüklerin ve demokrasinin önünün açılacağını söyleyen Zeybek, iktidar partisi yöneticilerinin hakkımızda yalan beyanlarda bulunarak günü kurtarmaya çalışıyorlar” dedi.Mimar Haluk Bozkurt, 1 Nisan’da ülkenin önü açılacak. Ülkeyi karanlığa sürükleyenleri 1 Nisan’da gönderceğiz. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Ülkemiz için, geleceğimiz için gece gündüz çalışan tüm partililerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından Yunusemre Mahalle Muhtarlığın yanında bulunan CHP Sultangazi Yunusemre seçim irtibat bürosu törenle açıldı.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku