• Diğer

Sultangazi

CHP’den Miting Gibi Site Ziyaretti

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Miting havasında Sultankent Sitesini ziyaret etti.

CHP’den Miting Gibi Site Ziyaretti

Okunma: 913

11 Mart 2019 10:39
-A

+A

Siteler önünde toplanan halka seslenen Mimar Haluk Bozkurt, “ 31 Mart’ta Sultangazililerin desteği ile en iyi sonucu alacağımıza inanıyorum. Diyen Bozkurt şöyle devam etti. “ Sultangazi’yi büyütmek için, Sultangazi’yi geliştirmek için daha çok çalışacağız. İşsiz bir tek gencimiz kalmayacak. Uygulamaya alacağımız toplu konut projelerimize haklıda katarak halkın isteği doğrultusunda hareket edeceğiz. Halk Meclislerini kurarak halkın istek ve önerilerini birlikte değerlendireceğiz. Ortak akıla kararlar alacağız, ortak akılla uygulayacağız. Bu ilçenin kaderini bu ilçenin vatandaşı tayin edecek. Sultangazi’yi sultangazi’de yaşayanlar yönetecek” dedi.


 
Bozkurt Şöyle devam etti, “31 Martta yeni bir destan yazacağını, yerel seçimlerin yeni bir zaferin işareti olacağını aktardı. Bu seçimde sadece belediye başkanlığını kazanmayacağız. Bu seçimde özgürlüğü, demokrasiyi, eşitliği, adaleti kazanacağız” dedi.Sultan Sitesi Halkı Mimar Haluk Bozkurt’u dakikalarca alkışladı. Başkan adayına sorularda yönelten site sakinleri, aldıkları cevaplar karşısında mutlu oldular.


 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku