• Diğer

Sultangazi

CHP’de Destek Toplantıları Başladı

CHP’de kongre süreci başlarken, CHP Sultangazi İlçe Başkan Adayı Bezat Ünal için Gazi Mahallesi’nde destek toplantıları yapılmaya başlandı.

CHP’de Destek Toplantıları Başladı

Okunma: 1423

26 Ekim 2019 21:22
-A

+A

CHP’de kongre süreci başlarken, CHP Sultangazi İlçe Başkan Adayı Bezat Ünal için Gazi Mahallesi’nde destek toplantıları yapılmaya başlandı.


 
CHP Sultangazi İlçe Başkan Adayı Mühendis Bezat Ünal, için Gazi Mahallesinde düzenlenen toplantıya, CHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Canan Yıldırım, Gülafer Çam, Nuri Dilek, Meclis Üyesi Nevzat Altun, CHP Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak ve partililer toplantıya katılarak Ünal’a destek verdi.


 
CHP Genel merkezi’nin yeni kongreler sürecini başlattığını söyleyen Bezat Ünal, “ Genel merkezimiz, kongreler süreci ile iktidara yürüyüş yolunda start vermiştir. Bu iktidara yürüyüş yolunun başlangıcı olan mahalle delegeleri seçimleri ilçe ve il kongre sürecimiz başlıyor. Bu süreçte delege seçilecek arkadaşlarım ile beraber, Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak en büyük hedefimizdir. Hiçbirimiz hiçbir koltukta kalıcı değiliz. Bizde bundan dolayı CHP’yi bir adım ileri taşımak adına ilçe başkanlığına adayız” dedi.


 
Ben hizmete talibim, bu bağlamda önümüzdeki ilçe kongresinde başkanlığa yeniden aday olduğumu geçtiğimiz günlerde İlçe Başkanlığında yapmış olduğumuz basın toplantısında dile getirmiştim. Yönetim kurulundan arkadaşlarımın, Kadın Kolları Başkanı Arkadaşım ve meclis üyesi arkadaşımın ve partililerimizin de bana destek vermesiyle Sultangazi’de çok daha güzel yerlere geleceğimize inanıyorum.


 
“Ben İlçe Başkanımız Murat Poyraz’a rakip değilim. Ben Cumhuriyet Halk Partisini yerelde iktidara taşımak için İlçe Başkanlığına adayım. Biz neden Sultangazi’de belediye başkanlığını kazanmayalım” dedi.   
Siyasetin seviyeli bir şekilde yapıldığı, insanlara el uzatıldığı, bütün dertlerin çözülmesi için bütün örgütümüzle beraber çalışacağımızın güvencesini veriyoruz. Bu süreç hepimize hayırlı uğurlu olsun diyerek” konuşmasını noktaladı.

 


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku