• Diğer

Sultangazi

CHP’de Belediye Başkan Adayları Belli Oluyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı Sarıyer Kilyos’ta gerçekleştirdiği çalıştayla yerel seçim çalışmalarının startını verdi.

CHP’de Belediye Başkan Adayları Belli Oluyor

Okunma: 609

15 Eylül 2018 18:50
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, “ Kasım ayında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıklayacağız. İstanbul’u ihanetten ve esaretten kurtaracağız ifadelerini kulandı.”

15 -16 Eylül tarihlerinde İstanbul - Sarıyer Belediyesi Kilyos sosyal Tesisleri’nde yerel seçim çalışmalarının masaya yatırılacağı bir çalıştay gerçekleştiriliyor. CHP İstanbul İl Yönetiminin tam kadro olarak hazır bulunduğu çalıştaya 39 ilçe başkanı eksiksiz katılım sağladı. Yerel seçimlerde izlenecek yol haritasının ele alındığı çalıştay çok verimli geçiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’un 39 ilçesi için o ilçenin sorunlarını en iyi bilen, o ilçeyi en doğru yönetebilecek kadrolarla yola çıkacağız” dedi.

Kaftancıoğlu, “Mevcut belediye başkanlarımız için halkın memnuniyetine ve performans ölçümlerine bakacağız. Halkı ikna eden, halkın onayını alan belediye başkanları yoluna devam edecek. Halkı ikna edemeyen belediye başkanın ne beni ne de genel merkezi ikna etme gibi bir şansı olmayacak” dedi.

İstanbul’un 39 ilçesinde parti içi örgütsel hazırlıkların tamamlanması ve Yerel Seçim takviminin oluşturulması öngörülüyor. Özellikle merak edilen konuların başında Sultangazi Belediye Başkan Adayının kim olacağı. Çalıştayın önemli konuklarından biri olan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, çalıştayın bitmesinin ardından ajandasında hangi isimlerle ayrılacağı merak konusu.

 

 

 

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1