• Diğer

Sultangazi

CHP Bir Günde 6 Tane Seçim İrtibat Bürosu Açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın, İstanbul 2. Bölge Milletvekilleri Yüksel Mansur Kılınç, Ali Şeker, Gökhan Zeybek, Sultangazi’nin Altı ayrı mahallesinde seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

CHP Bir Günde 6 Tane Seçim İrtibat Bürosu Açtı

Okunma: 1282

18 Mart 2019 03:41
-A

+A

CHP bir günde beş ayrı seçim irtibat bürosu açtı. Yayla Mahallesi, Yeni Habipler Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gazi Mahallesi, Zübeydehanım Mahallesi ve 75. Yıl Mahalleleri’nde yüzlerce kişinin katıldığı miting havasında açılışlar gerçekleşti.
 
 

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’un seçim irtibat bürosu açılışına Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekilleri Yüksel Mansur Kılınç, Ali Şeker, Gökhan Zeybek, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve çok sayıda partili katıldı.Seçim irtibat Bürolarının açılışında konuşan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “Bu memlekette hiçbir siyasetçi seçimi kaybetti diye bir beka sorunu olmamıştır. Belediyede çalışan hiçbir işçinin işiyle ekmeğiyle sorunumuz yok. Kimse işinden ekmeğinden olmayacak. Bizim amacımız işsiz aşsız olanlara iş ve AŞ temin etmektir" dedi.Bunların Biri Ankara’dan geldi, Diğeri altı ay önce Bahçelievler’den geldi. Sultangazi benim sevdam diyorlar. Sultangazi ne zaman bunların sevdası oldu diye sormayacak mısınız? Bunlar 10 yıldır burada belediyeyi yönetiyorlar. Biz Sultangazi’yi köy olarak aldık diyorlar. Sultangazi’nin on yıl önce de sokakları vardı, parkları vardı, kaldırımları vardı. Eğer sokakları yenilemek, caddelere asfalt dökmek burayı köy olmaktan çıkarıp yaşanılır bir kent yapıyorsa söylenecek sözümüz yok. Bu ilçe sanatsal, kültürel, ekonomik, sağlık ve eğitimde ne kadar yol almıştır biz buna bakarız. İstediğiniz kadar beton yığını yapın insanlar rahat nefes alamıyorsa, insanlar insanca yaşama kültürünü geliştirmiyorsa bu ilçe gelişmiş sayılmaz. Biz CHP Belediyeciliği ile Sultangazi’yi yaşanılır bir ilçe yapmak için çalışacağız.Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, konuşmasına şöyle devam etti. “ Sultangazi İlçesi hak ettiği yerin çok çok gerisinde kalmış bir ilçedir. Bu bizleri çok üzüyor. Sultangazi hizmet istiyor. Sultangazi ayrıştırılmaktan, ötekileştirilmekten usanmış, huzur ve hizmet istiyor. Demokrat, aydın ve ilerici zihniyet Sultangazi’ye daha iyi hizmet yapabilir. Sultangazi İlçemizde ne bir sosyal faaliyet nede bir sosyal alan bulunmuyor” dedi.


 
Bozkurt, konuşmasının devamında 31 Mart seçimlerinde gençlerin yüzünün güleceğini belirterek, “Önümüzde zorlu bir seçim var. 31 Mart’ta Sultangazi’mizin ve İstanbul’un geleceğini oylayacağız. 31 Mart’ta Sultangazi’de gençlerimizin geleceğini oylayacağız. Sultangazi’de ki kadınlarımızın geleceğini oylayacağız. 31 Mart’ta gelin hep birlikte güzel ilçemizi yeniden inşa edelim ve ilçemizin bir beş yılını daha heba etmeyelim.17 yıllık iktidar döneminin hiçbir nimetinden faydalanamayan hem yerelde hem genelde yönetilemeyen şahsi çıkarlara heba edilen bir ilçe olduk. Bizler artık masal dinlemek istemiyoruz, şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyoruz. İşte biz buna dur demek istiyoruz. 31 Mart'ta buna son verelim, gelin hep birlikte Sultagazi’mizi modern, sosyal, yemyeşil bir ilçeye kavuşturalım” dedi.


 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1