• Diğer

Sultangazi

CHP Belediye Meclis Üyelerini Açıklıyor

CHP Sultangazi İle Başkanlığı 2019 yerel yönetim seçimlerine yönelik çok önemli bir adımı daha geride bırakmak üzere. Belediye Meclis üyelerinin listeleri, genel merkezin onayının ardından ilçe seçim kurulu başkanlığına bugün teslim edilecek.

CHP Belediye Meclis Üyelerini Açıklıyor

Okunma: 832

19 Şubat 2019 09:46
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi 2019 yerel yönetim seçimlerine yönelik çok önemli bir adımı daha geride bırakmak üzere. İlçe Başkanlığının il Başkanlığı ve genel merkez’le yürütülen görüşmeler sonunda tamamladığı Belediye Meclis üyeleri listeleri, genel merkezin onayının ardından ilçe seçim kurulu başkanlığına bugün saat 17.00’ye kadar teslim edilecek. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, listelerde yer alan meclis üyesi adaylarının CHP Belediye Başkan Adayını her konuda tamamlayacak, Sultangazi’nin demografik yansıması niteliğinde, halkın sesine ses verecek ve parti’nin yerel kalkınma hamlesine katkı sunacak isimler olduğunu açıkladı.
 
Genel Merkezin onayına sunulan listelerin bugün itibariyle ilçe seçim kuruluna teslim edileceğini bildiren CHP Sultangazi ilçe başkanı Murat Poyraz, ilçede yaşayan hemşeri gruplarının yanı sıra teknik donanımı olan, Belediye Başkanının vizyonunu tamamlayacak ve parti’nin bu seçimde belediye başkanlığını kazanacağına inandığı bu ilçede seçime katkı sunacak isimler üzerinde karar alındığına inandığını ifade etti.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku