• Diğer

Sultangazi

CHP Belediye Başkan Adayını Tanıttı

Sultangazi’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ile İlçe Belediye Başkan adayı tanıtıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt Sevgili eşi, babası ve yakın akrabalarıyla birlikte katıldı.

CHP Belediye Başkan Adayını Tanıttı

Okunma: 320

30 Ocak 2019 01:43
-A

+A

Sultangazi’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ile ilçe Belediye Başkan adayı tanıtıldı. Adayın tanıtımı için CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı Konferans salonunu tıklım tıklım dolduran partililer Mimar Haluk Bozkurt’u ayakta alkışladı.

Aday tanıtım toplantısına Mahalle Muhtarları, İş ve siyaset dünyasının renkli simaları, Mimar Haluk Bozkurt’un sevgili eşi, babası, akrabaları ve çok sayıda partili katıldı. Tanıtım toplantısında konuşan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Biz sosyal demokratlar, Hiç kimseyi ama hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. İnsanımızın sorunu varsa o sorunları çözmek seçilen başkanımızın boynunun borcu olacaktır. Çok değerli Belediye Başkan adayımız Mimar Haluk Bozkurt yönetimimizin, kadın ve gençlik kollarımızın siz değerli yol arkadaşlarımın gayreti ile Mart´ın sonu bahar olacak diyorum. Gün, Türkiye ve Sultangazi sevdasını yüreğinde taşıyanların birlik, beraberlik, dayanışma ve bir birimize kenetlenme günüdür. Gün, sosyal demokrat belediyeciliği tüm Türkiye´de ve Sultangazi’de göreve getirme ve AKP iktidarına son verme günüdür. Gün, Mart´ın sonunu bahar yapma günüdür. Sultangazi Belediyesini alma günüdür ben buna inanıyorum sizde inanın dedi.


 
Belediye Başkan Adayı Olarak Karşınızdayım
 
CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt, Öncelikle Belediye Başkan Adayı olmamda emeği gecen ilçe başkanım, ilçe sekreterim, gençlik kolları, kadın kolları, meclis üyelerime ve tüm partililerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sultangazi ilçe olduğu 2008 yılından bu yana CHP Kurucu ilçe yöneticisi olarak görev aldım. İki dönem meclis üyesi görevimi layıkıyla yapmaya çalıştım. Gerek taşocakları konusunda, gerek Gazi Mahallesi altından gecen tünel konusunda, gerekse eğitim ve sağlıkla ilgili birçok önerge meclise sunarak halkımızın menfaatine olan güzel işler yaptığıma inanıyorum. Bu güzel işleri daha da güzelleştirmek, hizmete ivme kazandırmak için Belediye Başkanlık aday adaylığına başvurdum. Gerek ilçe başkanlığım, gerekse il başkanlığım MYK ve PM’nin almış olduğu kararla CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı olarak karşınızdayım.


 
Sadece Pazarda Değil Yüreklerde Yangın Var
 
Memleket yangın yeri. Halkımızın durumu hiç iyi değil. Cepler yanıyor, ocaklar sönüyor. Ekonomide yangın var. Sorun sadece kentleri yönetmek değil. Bu iş önce inanmakla sonra da çalışmakla çözülecek. Atatürk´ün dediği gibi yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız var o da çalışkan olmak. İnsan odaklı çalışacağız, yüreklere dokunacağız. Bugün böyle düşünüyoruz yarında böyle olacak.


 
Küskünlükler son bulacak
 
Partimiz içerisinde bulunan küskünlüklere, dargınlıklara son vereceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Parti içerisinde kardeşliği inşa edeceğiz. Bütün arkadaşlarımızla omuz omuza sokaklarda alanlarda çalışacağız. İbre bizden yana, başaracağız, başarmak zorundayız. İstanbul’da Büyükşehir Belediyesini, Sultangazi’de Sultangazi Belediyesini kazanacağız. İnanırsak başarırız” dedi.


 


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1