• Diğer

Sultangazi

CHP Belediye Başkan Adayı Mekan Yapı’yı Ziyaret etti

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Sultangazi Habipler Mahallesinde bulunan Mekan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Arvası ziyaret etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Mekan Yapı’yı Ziyaret etti

Okunma: 1362

6 Şubat 2019 00:35
-A

+A

CHP Sultangazi Belediye Başkanı Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Sultangazi’nin lokomotif sektörü olan İnşaat sektörünün sorunlarını ve ihtiyaçlarını özetledi. Mekan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Arvası “ En büyük sorunumuz Sultangazi’deki inşaatların çok büyük bir bölümünün elde kalmasıdır. Müşteriye cazip teklifler sunacak bir banka olmadığı için inşaat sektörü can çekişmekte.  


 
Mekan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Avarası dikkatle dinleyen CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “ Sorunları çok hızlı çözen bir icraat belediyesi olacağız. İnşaat sektörü öncelikli konularımızdan biridir. Genç donanımlı, vizyon sahibi bir ekip ile yola çıktık. Ekibimizde ki sinerji ile İlçede bir milat oluşturmak, ilçemizi bir cazibe merkezi yapmak istiyoruz. Siyaset üstü bir belediye olacağız ve her kesimin sorununa eşit mesafede durarak çözüm üreteceğiz” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1