• Diğer

Sultangazi

CHP Belediye Başkan Adayı Bozkurt, Altunay’ı Makamında ziyaret etti

CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt ve CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Bozkurt, Altunay’ı Makamında ziyaret etti

Okunma: 3281

4 Şubat 2019 22:20
-A

+A

 
 “Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan adayı, gösterilen Mimar Haluk Bozkurt,  on yıldır mesai arkadaşı olan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti.  Belediye Başkan adayı olarak hem kendisini anlattı hem de projelerimizden söz etti. Bu dönem belediye başkan adayı gösterilmeyen Cahit Altunay’a bundan sonra ki siyasi yaşamında başarılar diledi.  
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP heyetine teşekkür etti.


 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt ise Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın kendilerini oldukça sıcak karşıladıklarını belirterek şunları söyledi. “Ben Sultangaziliyim. Hizmet noktasında halkın beklentilerini ve ilçenin geleceği için çalışacağım. Sultangazi İlçesinin yaşanılır bir ilçe olması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bizim şahıs olarak kimseyle sorunumuz yok. Biz muhalefeti kişilere karşı değil partiye karşı yaparız. Sultangazi’nin modern bir ilçe olması için yola çıktık. Bu seçim CHP iktidarına giden yolun ilk işaretti olacak. Yolumuz ne kadar çetin olursa olsun. Biz onu gül bahçesine çevirecek yetenekte ve kabiliyetteyiz” dedi.


 
Ziyarette şu isimler katıldı. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt, Belediye Meclis Üyeleri Sait Coşkunoğlu, İsmail Akkaya, Doğan Olgun, İmam Koçak, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yarcan Tan, Nazlı Erol Yılmazer, Musayıttin Tektaş, Nihat Demir, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Hülya Doğdu, Züleyha Altundal ve ilçe yöneticileri katıldı.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku