• Diğer

Sultangazi

CHP Balkan Türkleri Derneğini Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayları, Sultangazi Trakya Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiler.

CHP Balkan Türkleri Derneğini Ziyaret Etti

Okunma: 1356

6 Mart 2019 01:35
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “ Ziyaretimizin sebebi sivil toplum örgütleri ve dernekler her zaman bizim için önemli olmuştur. Bizler ayrıştıran değil birleştiren bir partinin neferleriyiz. Biz parti olarak iyi günde kötü günde her zaman yanınızda olmak için yola çıktık. Yaklaşan yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi Belediye Başkanlığını kazanırsak, hayata geçireceğimiz çok güzel projelerimiz var. Eğitim’den, kültür’e, taş ocaklarından, kurban satış noktasına, yeşil alandan parklara, birçok yeni proje hayata geçireceğiz.  Yaşanılır bir Sultangazi için sizlerle birlikte çalışacağız. Kapımız her zaman halkımıza açık olacak. Şeffaf belediyeciliği Sultangazi’ye getireceğiz” dedi.


 
Sultangazi Trakya Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayrettin Gürses, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi. “ Ben CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt ile birlikte Sultangazi kurucu meclis üyesi olarak görev yaptım. 10 yıldır birlikte Sultangazi Belediyesinde mesai yapmaktayız. Bozkurt’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Ziyaretleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.
 


 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku