• Diğer

Sultangazi

CHP Adayının Arkasında Durdu!

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti arasında gerçekleşen yerel seçimde ittifak konusu içeriğinde yer alan ve çözüme henüz kavuşmayan İstanbul ve Sultangazi adaylıkları ile ilgili Sultangazi CHP İlçe Başkanlığında yapılan örgüt toplantısında Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Haluk Bozkurt’un arkasında duruldu.

CHP Adayının Arkasında Durdu!

Okunma: 2993

23 Ocak 2019 22:14
-A

+A

İlçe Başkanı Murat Poyraz, Başkanlığında düzenlenen Örgüt toplantısına beklenenin üzerinde katılım oldu. Poyraz, yaptığı konuşmada “dün ne dediysek, bugün aynısını söylüyoruz. Bizim adayımız Mimar Haluk Bozkurt’tur” dedi. 


 
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, yaptığı konuşmada “ Sultangazi’de adayımızın çekilme durumu yoktur. Partimizin her kademesi Mimar Haluk Bozkurt’un yanındadır. Adayımız her şartta desteklenecektir. İstanbul İl Başkanlığına ve Genel Merkeze Mimar Haluk Bozkurt’un adayımız olduğu bilgisi ulaştırılmıştır. Adayımız her şartta desteklenecektir” diyerek, Mimar Haluk Bozkurt’un adaylığı konusunda yalnız bırakmayacaklarını belirtti.


 
Poyraz, konuşmasının devamında ise, “ Şu anda burada Sultangazi belediye başkan aday adayımız Mimar Haluk Bozkurt ve örgüt üyelerimiz ile birlikteyiz. Burada olan olmayan tüm örgütümüzün kalbi burada atmaktadır. Söyleyeceklerimiz Sultangazi’nin tüm iyi insanlarının mesajıdır. 31 Mart yerel yönetim seçimlerine partimiz var gücüyle çalışıyor. En iddialı olduğumuz yerlerden biri Sultangazi’dir. Sultangazi’de adayımızın çekilme durumu yoktur. Artık bu talep halkın talebi olmuştur. Kamuoyu beklenti içindedir. Her hal ve şartta Sultangazi Belediye Başkanı aday adayımız Mimar Haluk Bozkurt desteklenecektir diyerek son nokta konuldu.


 
Örgüt toplantısında net ve kararlı bir duruş sergileyen Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Örgüt tarafından ayakta alkışlandı.


 

Anahtar Kelimeler : CHP Adayının Arkasında Durdu!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Cevat 24 Ocak 2019 19:15

Olmaz kardeşim son günde olmaz mücadelen yok çalışman yok burda yazık arkadaşım benim müdürümün oğlu yazık sana hiç bir çalıştay yok

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1