• Diğer

Sultangazi

CHP Adayı Haluk Bozkurt, Kamıştaşlar Derneği’ni Ziyaret Etti

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Adayı Haluk Bozkurt, Kamıştaşlar Derneği’ni Ziyaret Etti

Okunma: 2065

10 Şubat 2019 00:33
-A

+A

Ziyaret ettiği tüm sivil toplum kuruluşlarında olduğu gibi Malatya İli Kamıştaşlar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde de coşkuyla karşılanan CHP Adayı Bozkurt, projeleriyle umut olmaya devam ediyor.


 
CHP Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Sultangazi’de ki ve İstanbul’da ki birçok mesleki sivil toplum örgütünün kurucusu ya da kurucu üyesi olduğunun altını çizerek, “ Örgütlenmeye inanan biriyim. Bu güne kadar Sultangazi’de bir araya gelen meslek gruplarının yaptığı organizasyonlarında hep ön planında oldum. Biz CHP olarak STK’ları ön planda tutacağız. Projelerimiz de sosyal hizmet programlarımız var. Bu projelerimizi ilerleyen günlerde açıklayacağız.


 
İlçemizi ilgilendiren önemli projelerden biri olan taşocakları sorunu ve Eski Edirne asfaltında ki tramvay yolu sorunudur. Bu sorunları çözmek için mücadele edeceğiz. Bizim dönemimizde Sultangazi tarihindeki en büyük yatırımlara kavuşacak. Belediye başkanının hizmet almayı biliyor olması lazım. Kimse ile kavga etme lüksümüz yok. Biz proje üreteceğiz. Bahaneler dönemi kapanmıştır. Sosyal projelerimiz ile üst ve alt yapı projelerimiz ile Sultangazi şaha kalkacaktır. Bunu da el birliği ile başaracağız.


 
Sultangazi’de en büyük projemiz bu ilçede yaşayan insanların mutluluğudur. Eğer Halkımızın yüzündeki gülümseme yerini üzüntüye bırakırsa belediye başarısızdır anlamına gelir. Halkımızın en büyük beklentisi Belediye Başkanına ulaşabilmektir. Ben belediye makamında oturan bir belediye başkanı olmayacağım. Mahalle Mahalle gezeceğim. Halkımız derdini bana direk iletecek. Sizlere hizmet verme noktasında hiçbir ayrım yapmadan sizi dinleyen sizinle yaşayan belediye başkanınız olacağım” dedi.


 
Malatya İli Kamıştaşlar Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Gencer, yaptığı konuşmada şunları söyledi. “ Ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’ta çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku