• Diğer

Sultangazi

CHP, Örgütü 24 Haziran erken seçim Gündemiyle toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü İlçe Başkanı Murat Poyraz, Başkanlığında 24 Haziran’daki erken seçim gündemiyle toplandı. Örgüt üyeleri salona sığmayınca dışarıda kalanlar, konuşmaları zorlukla dinledi.

CHP, Örgütü 24 Haziran erken seçim Gündemiyle toplandı

Okunma: 3323

23 Nisan 2018 23:43
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü İlçe Başkanı Murat Poyraz, Başkanlığında İlçe Başkanlığında toplandı. İlçe örgütü salona sığmayınca izdiham yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim 24 Haziran 2018’de yapılacak sözlerini değerlendiren Murat Poyraz, “ 2018 demokrasi yılı olacak” ifadesini kulandı.


“ Biz Hazırız Kazanacağız”

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Erdoğan’ın erken seçim tarihini açıklaması üzerine yaptığı açıklamada 2018 demokrasi yılı olacak hazırız kazanacağız” dedi.Örgüt Militanları tek tek söz hakkı alarak görüş bildirdi

Demokrasi ve özgürlüklere sonuna kadar inanan Örgüt üyeleri “ bunun son karar olduğunu belirterek ya karanlıklara mahkum olacağız ya da aydınlıklara meşale tutacağız. Oyuna ve sandığına sahip çık, bu seçim sadece senin değil gelecek nesillerinde geleceğini belirleyecektir” dedi.


Biz Halkız Salonlara sığmayız

Toplantıya katılan CHP örgüt üyeleri "yılgınlığa, teslimiyete geçit vermeyeceğiz. AKP iktidarı döneminde küçük bir azınlık servetine servet katarken büyük çoğunluğa sus payı olarak makarna ve kömür vererek aldatma politikaları güdülmüş, demokrasi ve özgürlükleri kısıtlanmıştır" denildi.

   
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1