• Diğer

Sultangazi

Çankırılılar Derneğinden Anlamlı Çalışma

Merkezi Sultangazi’de bulunan, Sultangazi Gaziosmanpaşa Çankırılılar Derneği, Sultangazi Habipler Mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi aileye yardım eli uzatarak maddi imkansızlık, bakımsızlık veya yağmur sularından zarar gördüğü için yıkılmak üzere olan evlerinin çatısını yeniledi.

Çankırılılar Derneğinden Anlamlı Çalışma

Okunma: 1691

23 Ekim 2017 07:54
-A

+A

Sultangazi Gaziosmanpaşa Çankırılılar Derneği, 8 ay önce gerçekleştirdiği kongreden bu yana 14 program gerçekleştirerek önemli projelere imza attı. Sadece dernek çatısı altında gerçekleştirdikleri faaliyetler değil. Sultangazi Habipler Mahallesinde yaşadıkları evleri zamana yenik düşen yaşlı ve ihtiyaç sahibi bir aileye yardım eli uzatıldı. Ailenin evi onarım ve tadilattan geçirilerek tekrar yaşanılabilir hale getirdi.
 
 
 
Sultangazi Habipler Mahallesinde ikamet eden vatandaşların haber vermesi üzerine harekete geçen Sultangazi Gaziosmanpaşa Çankırılılar Derneği, yaşlı çiftin zarar gören konutlarında kapsamlı tadilat işlemleri gerçekleştirildi. Dernek Başkanı Halil Aydoğan, yaşlı aileyi bir an olsun yalnız bırakmadı. Tadilat işini gerçekleştiren ustaları yerinde ziyaret eden Aydoğan, en ufak bir ayrıntıyı bile gözden kaçırmadı.

 

 
 
Sultangazi Gaziosmanpaşa Çankırılılar Derneği Başkanı Halil Aydoğan, Sivil toplum kuruluşu ilkesiyle insan ve vatandaş odaklı hizmet verdiklerinin altını çizdi. Aydoğan, “Derneğimize talepte bulunan yaşlı ve ihtiyaç sahibi çiftimizin evlerinde tadilat yapmamızı isteyen Mahalle sakinlerimizin talebi en kısa sürede incelenip gereken derneğimiz tarafından yapılmıştır. Önceliğimiz insandır. Bu nedenle birincil görevimiz, zor günlerinde vatandaşımızın yanında olmaktır. Vatandaşlarımızın yüreğine dokunmaya, onlarla her fırsatta buluşup dinlemeye devam edeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bundan sonra da talep ettikleri hizmetleri zamanında ve eksiksiz yerine getireceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve sağlıklı bir şekilde yaşamaları için, Derneğimiz imkanları ölçüsünde kesintisiz hizmet vermeye, projeler üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ismail akbas 23 Haziran 2018 10:51

Dernekçilik budur yardım ve dayanışma sizlerden halil başkan olmak üzere hepinizden allah razı olsun

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1