• Diğer

Sultangazi

Cahit Altunay’dan Şehit ve Gazilere Anlamlı Ziyaret

Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden Altunay, şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.

Cahit Altunay’dan Şehit ve Gazilere Anlamlı Ziyaret

Okunma: 864

8 Temmuz 2017 19:46
-A

+A

Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyleyen Altunay, 'Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu vatan uğruna kaybetmiş gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Belediyemizin imkânları kendilerinin hizmetindedir.' dedi.
 

 
Sultangazi Belediyesince şehit ailelerinin sorun ve ihtiyaçları noktasında kendilerine yardımcı olunduğunu belirten Altunay, 'Sultangazi’deki şehit aileleri ve gazilerimizi evlerinde ziyaret ederek görüşüyoruz. Bazı şehit ailelerimizin sıkıntıları olduğunu görüyoruz, hem bu sorunların çözümü hem de onların yalnız olmadıklarını hissettirmek için bu ziyaretlerimizi yapıyoruz' dedi.


 
 
Şehitlere Allah'tan rahmet dileyen Altunay, gazilere de hayırlı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu. Şehit çocukları ve gazi çocuklarına çeşitli hediyeler veren Cahit Altunay, şehit yakınları ve gazilere herhangi bir sıkıntıları olduğunda mutlaka kendilerine ulaşmalarını istedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku